DİZİ

Seyyar dizisinde son dört bölüm!

puhutv Orijinal dizisi ‘Seyyar’, yeni bölümleriyle Cuma günleri izleyici ile buluşuyor. Beyoğlu’nun arka sokaklarından bir hayat hikayesini ekrana taşıyan dizi, yeni bölümüyle 23 Temmuz Cuma günü puhutv’de… 10 bölüm olarak..

Seyyar dizisinde son dört bölüm!

puhutv Orijinal dizisi ‘Seyyar’, yeni bölümleriyle Cuma günleri izleyici ile buluşuyor. Beyoğlu’nun arka sokaklarından bir hayat hikayesini ekrana taşıyan dizi, yeni bölümüyle 23 Temmuz Cuma günü puhutv’de… 10 bölüm olarak çekilen dizinin ilk 6 bölümü izleyicilerden ilgi gördü. Geriye ise 4 bölüm kaldı…

Yapımcılığını Limon Yapım’ın üstlendiği ‘Seyyar’ seyirci ile buluşuyor. Başrollerinde; Ozan Ağaç, Özge Özacar ve Erdem Kaynarca’nın yer aldığı ‘Seyyar’, merak uyandıran etkileyici senaryosu ile de dikkat çekecek. Yönetmenliğini Cem Özüduru üstlendiği ‘Seyyar’ın senaryosunu; Cem Özüduru ve Ozan Ağaç birlikte yazıyor.

Peki Seyyar dizisinin 7. yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte detaylar: Bahar’ın vahşice katledilmesinden sonra Suat da son kaçış planını yapmıştır. Yasin’i son teslimatı birlikte yapmaya zorlar ve onu varoşların ara sokaklarında oturan bir aileyle tanıştırır. Yasin’i bu aileye teslim ettiğinde her şeyin bittiğini düşünüp hazırlıklarına başlar. Yasin infaz edilmek üzere olduğunu anladığında iş işten geçmiştir. Yasin öldürülmek üzere götürüldüğü inşaatta bütün hayatını etkileyecek bir gerçekle karşılaşacaktır.

Yayın Günü: 23 Temmuz Cuma / Yeni Bölüm – 7. Blm

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL