SEYAHAT

Seyahatinizi kolaylaştıracak teknolojiler!

Teknolojideki ilerlemeler son zamanlarda seyahat etme şeklimizde büyük fark yarattı. En son teknoloji sayesinde ihtiyaç duyduğumuz tüm seyahat ekipmanı ve bilgileri artık cep telefonlarımızda saklayabiliyoruz. ILI Giyilebilir Çevirmen Kuşkusuz ki,..

Seyahatinizi kolaylaştıracak teknolojiler!

Teknolojideki ilerlemeler son zamanlarda seyahat etme şeklimizde büyük fark yarattı. En son teknoloji sayesinde ihtiyaç duyduğumuz tüm seyahat ekipmanı ve bilgileri artık cep telefonlarımızda saklayabiliyoruz.

ILI Giyilebilir Çevirmen

Kuşkusuz ki, hepimiz yabancı bir ülkeye gittiğimizde menüden yemek sipariş verirken, yön sorarken veya derdimizi anlatmaya çalışırken dillerini bilmediğimiz için utanç verici anlar yaşıyoruz. ILI Giyilebilir Çevirmen ile bu anları geçmişe gömebiliriz. Bu akıllı küçük araçlar, kendi dilimizde kurduğumuz cümleyi anında bulunduğunuz yerin diline çevirebiliyor. Bu sayede seyahatler sizin için endişe verici olmaktan çıkıyor.

Sahilde Eşyalarınızı Saklayabilecek Ayakkabı

Sahilde yürüyüş yaparken birden denize girmeye karar verdiğimizde değerli eşyalarımızı emanet edebilecek birini her zaman bulamayabiliriz. Reef Stash Sandalet’lerin akıllı tasarımı ile bu endişeler geride kalıyor. Ayakkabının iç tabanından çıkan gizli bölmesine nakit, kredi kartları veya anahtar koyarak güvenli bir şekilde özel eşyalarınızdan uzaklaşıp denize dalabilirsiniz.

Taşınabilir Şarj Cihazı

Günümüzde cep telefonları hayatımızın tam merkezinde yer alıyor. Onlar olmadan çıplak ve çaresiz hissediyoruz. Şarjın aniden bitmesi bizi hayattan bir anda koparabilir. Bu taşınabilir şarj bataryaları sayesinde prize ihtiyaç duymadan telefonunuzu her yerde şarj edebilirsiniz.

LifeStraw

Lifestraw bir tür su arıtma cihazıdır ve taşınabilir olması onu seyahatler için vazgeçilmez bir araç yapıyor. Kişisel bir su filtresi olan Lifestraw, kilometrelerce temiz su kaynağı bulamadığınız durumlarda suyunuzu %99 oranda bakteri ve parazitlerden arındırabiliyor.

Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Seyahatiniz boyunca yanınızda taşıyabileceğiniz kablosuz hoparlörler tatilinize yüksek sesli müziklerle ayrı bir keyif katacaktır. Nerede olursanız olun, istediğiniz şarkıyı dinleyebilmek çok keyfili bir avantaj olacaktır.

Kişisel Drone

Drone teknolojisi son yıllarda müthiş bir yol katetmeyi başardı. Telefonunuzdan koordinatları yazarak istediğiniz noktaya gönderebileceğiniz bu cihazlar hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştırıyor.

Seyahat Ütüsü

Seyahat sırasındaki endişelerinizden bir diğeri de bavulunuza sıkıştırdığınız kıyafetlerinizin kırışık bir şekilde çıkacak olmasıdır. Portatif seyahat ütüleri sayesinde bu derdiniz de son buluyor. Çantanıza kolayca sığdırabileceğiniz bu taşınabilir ütüler sayesinde kıyafetlerinizi bavula girmeden önceki haline getirip kullanabilmeniz mümkün hale geliyor.

Akıllı Saat

Artık insanlar saati öğrenmek için sadece cep telefonlarını kullanmaya başladılar. Telefonunuzu kullanamayacağınız alanlarda, saati öğrenmek amaçlı veya maillerinizi, bildirimlerinizi kontrol etmek amacıyla bu akıllı saatleri kullanabilirsiniz.

GoPro Kamera

Eskiden oldukça az bilinen ve yaygın olmayan bir kamera türü olan GoPro, şimdilerde oldukça popüler hale gelmiş bir teknoloji ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Bir sörfçünün kendi videosunu daha güzel bir şekilde çekebilmek istemesiyle ortaya çıkan ve gelişen GoPro, extrem sporların vazgeçilmez teknolojisi ve macera tutkunlarının gözde teknolojik cihazı olmuş durumda. Oldukça farklı fonksiyonlara sahip olmasının yanında kolay kullanımı ve işlevli yapısıyla popüler bir teknolojik ürün olan GoPro kamera seyahatinizi kayda alabilmek için muhteşem bir cihazdır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL