DİZİ

Sevilen dizinin son bölümü izleyenleri duygulandırdı!

ATV’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 61. son bölümüyle ekrana geldi. Bir Zamanlar Çukurova’nın son bölümü izleyenleri duygulandırdı. Finalde Şermin’den Demir’in çocuklarını götürdüğünü öğrenen Züleyha yıkıldı. Cezaevinde olan Züleyha gözyaşlarına..

Sevilen dizinin son bölümü izleyenleri duygulandırdı!

ATV’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 61. son bölümüyle ekrana geldi.

Bir Zamanlar Çukurova’nın son bölümü izleyenleri duygulandırdı. Finalde Şermin’den Demir’in çocuklarını götürdüğünü öğrenen Züleyha yıkıldı. Cezaevinde olan Züleyha gözyaşlarına boğuldu. Bir Zamanlar Çukurova’nın finaline ise İbrahim Tatlıses’in seslendirdiği Yalan şarkısı eşliğindeki sahneler damga vurdu.

Başrollerini Vahide Perçin, Uğur Güneş, Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek’in paylaştığı rekortmen dizi Bir Zamanlar Çukurova, 61. son bölümüyle 26 Mart Perşembe akşamı ekrana geldi. Bir Zamanlar Çukurova’nın son bölümünde, cezaevinde olan Züleyha ziyaretine gelen Şermin’den Müjgan ve Demir ile ilgili gerçekleri öğrendi. Şermin, Demir’in çocukları konaktan götürdüğünü, Müjgan’ın ise Yılmaz’ı etkilemek için canına kıymaya çalıştını söyledi.

Bir zamanlar Çukurova son bölümde neler oldu?

Hünkar, yaptıklarından bin pişmandır. Demir mahkemede Züleyha’yı kurtarsın diye binbir dil dökecektir. Demir, son ana kadar hareket etmez ama son anda salona gelecektir. Hünkar, Fekeli, Yılmaz, tüm konak ahalisi ve hatta Savcı Jülide nefesini tutarak Demir’in ifadesini bekler. Demir, hakime Züleyha’ya ne kadar büyük bir aşk beslediğini anlatacaktır. Ancak anlattıkça salondaki havaya da onun duygularına da yaşanan onca yılın tüm olaylarının ağırlığı dolacaktır. Mahkeme salonu, dava konusunu iyice içinden çıkılmaz bir hale getirecek bir olaya daha şahitlik edecektir! Nefesler tutulmuş mahkemeden gelecek haber beklenirken, konakta da çocuklar eğlendirilmeye çalışılmaktadır. Ancak özellikle Adnan, annesini çok özlemiştir. Hane halkı seferber olsa da, küçük çocuk annesini bulmak için en sonunda kendi başına çare arayacaktır!

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL