DİZİ

Sevilen dizide ayrılık var!

ATV’nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 161. son bölümüyle ekrana geldi.  EDHO son bölüme usta oyuncu Ali Sürmeli’nin canlandırdığı Doğan Baba karakteri damga vurdu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın finalinde..

Sevilen dizide ayrılık var!

ATV’nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 161. son bölümüyle ekrana geldi.

 EDHO son bölüme usta oyuncu Ali Sürmeli’nin canlandırdığı Doğan Baba karakteri damga vurdu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın finalinde ise Hızır ve Tufan eski günlerine döndü. Hızır ve Tufan, Altan’a büyük bir oyun oynadı. Ceylan’ı kaçıran Altan’ın sonu kötü oldu.

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Burak Sergen ve Ozan Akbaba’nın yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 24 Mart Salı akşamı ekrana gelen 161. son bölümüyle nefesleri kesti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde, Kurtlar Vadisi Pusu’daki Zaza rolüyle hafızalara kazınan usta oyuncu Ali Sürmeli fırtınası esti. Ali Sürmeli’nin canlandırdığı Doğan Baba rolü, Çakırbeyliler ile yeni düşmanları arasında bir köprü oldu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde, Ceylan’ı kaçıran ve Hızır’ı tehdit eden Altan, büyük bir tuzağa düştü. Eski dost olan ancak sonradan aralarına husumet giren Tufan ve Hızır, yeniden iş birliği yaptı. Tufan ve Hızır, Altan’ı öldürdü. Usta oyuncu Mehmet Çepiç ise EDHO’ya veda etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL