Aktüel

Serenay Sarıkaya’nın makyajsız hali olay oldu!

Serenay Sarıkaya, menajeri Ayşe Barım’ın doğum gününü Intagram sayfasında paylaştığı fotoğrafla kutladı. Sarıkaya’nın sıfır makyaj fotoğrafı sosyal medya kullanıcılarından olumsuz yorum aldı. Komedyen Cem Yılmaz ile ilişkisini noktaladığı haberleriyle gündeme..

Serenay Sarıkaya’nın makyajsız hali olay oldu!

Serenay Sarıkaya, menajeri Ayşe Barım’ın doğum gününü Intagram sayfasında paylaştığı fotoğrafla kutladı. Sarıkaya’nın sıfır makyaj fotoğrafı sosyal medya kullanıcılarından olumsuz yorum aldı.

Komedyen Cem Yılmaz ile ilişkisini noktaladığı haberleriyle gündeme gelen Serenay Sarıkaya, son olarak doğum günü kutlamasının fotoğraflarını paylaşmıştı.Serenay Sarıkaya bu kez makyajsız paylaşımıyla adından söz ettirdi. Menajeri Ayşe Barım’ın yeni yaşını paylaştığı fotoğrafla kutlayan Sarıkaya’nın makyajsız olması hayranlarının gözünden kaçmazken doğal hali sevenlerinden tam not aldı.

Ancak Sarıkaya’nın makyajsız haline olumsuz yorumlar yapanlar da oldu. Çoğu Instagram kullanıcısı başarılı oyuncuya “Makyajsız güzel değil” gibi yorumlarla eleştirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL