SİNEMA

Serenay Sarıkaya’nın Bergen filmi için bulutlar dağıldı!

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’nın uzun bir süredir hazırlıklarını sürdürdüğü Bergen filminin çekimleri, koronavirüs pandemisi nedeniyle ertelenmişti. 30 yaşında yaşımını yitiren Acıların Kadını olarak bilinen şarkıcı Bergen’in hikayesi büyük merakla bekleniyor…

Serenay Sarıkaya’nın Bergen filmi için bulutlar dağıldı!

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’nın uzun bir süredir hazırlıklarını sürdürdüğü Bergen filminin çekimleri, koronavirüs pandemisi nedeniyle ertelenmişti. 30 yaşında yaşımını yitiren Acıların Kadını olarak bilinen şarkıcı Bergen’in hikayesi büyük merakla bekleniyor.

Filmin çekimlerinin ertelenmesi sonrasında bir belirsizlik ortaya çıkmıştı. Filmin çekimlerinin yapılacağı ve Serenay Sarıkaya’nın da çalışmalarına devam edeceği belli oldu.

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre Bergen filminin ekibinde yer alan Tolga Afşin Kaya, çekimlerin bir süre ertelendiğini ama hazırlık sürecinin devam ettiğini söyledi.

Büyük bütçeli sinema filminde çekimlerin ertelenmesinin nedeni olarak sinema piyasasının içinde bulunduğu durum gösteriliyor. Koronavirüs pandemisiyle ilgili gidişat izleniyor.

Filmin yönetmen koltuğunda ise Ketche lakabıyla bilinen Hakan Kırvavaç oturuyor. Ünlü yönetmen, Bergen filminden önce, Ufuk Bayraktar’ın başrolünde yer aldığı Dayı filmini çekecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL