Aktüel

Serel Yereli’nin cüretkar pozlarıyla dikkatleri çekti!

Yurt dışında yaşayan Serel Yereli, mayo giyerek parka gitti. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Yereli’nin cüretkar pozları takipçilerini ikiye böldü. Oyunculuğu bırakarak kariyerine müzikal anlamda devam eden Serel Yereli,..

Serel Yereli’nin cüretkar pozlarıyla dikkatleri çekti!

Yurt dışında yaşayan Serel Yereli, mayo giyerek parka gitti. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Yereli’nin cüretkar pozları takipçilerini ikiye böldü.

Oyunculuğu bırakarak kariyerine müzikal anlamda devam eden Serel Yereli, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Yereli son olarak mavi mayolu pozlarıyla sosyal medyada olay oldu.

Londra’da yaşayan Serel Yereli, koronavirüs salgını döneminde verdiği ilginç pozlarına yenilerini ekledi. Daha önce de evinin camını çıkıp gecelikle poz veren Yereli, güzel havanın tadını çıkarmak için parka gitti. Mavi ip askılı bir mayo giyen ünlü isim, peş peşe verdiği pozları takipçilerinin beğenisine sundu.

Yereli’nin göğüs dekolteli pozları takipçilerini ikiye böldü. Bir kısım sosyal medya kullanıcısı Yereli’nin pozlarını çok beğenirken bir kısım da cesur pozlarından rahatsız oldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL