Aktüel

Seks sahneleriyle ilgili oyunculardan çarpıcı itiraflar!

Dizilerin ve filmlerin önemli bir parçası ve seyirciler için büyük bir merak konusu olan seks sahneleri hakkında oyuncuların çarpıcı açıklamalarını derledik. Kate Winslet – Titanik 1997’de genç Kate Winslet ve..

Seks sahneleriyle ilgili oyunculardan çarpıcı itiraflar!

Dizilerin ve filmlerin önemli bir parçası ve seyirciler için büyük bir merak konusu olan seks sahneleri hakkında oyuncuların çarpıcı açıklamalarını derledik.

Kate Winslet – Titanik

1997’de genç Kate Winslet ve Leonardo DiCaprio film tarihinin en çarpıcı sahnelerinden birine imza attı. Bakalım Kate Titanik filmindeki sevişme sahnesi hakkında neler söylemiş.

“İçimdeki Rose karakteri Leonardo’nun içindeki Jack’e gerçekten aşıktı. Ve ben Leo’ya karşı böyle bir şey hissetmiyor olsam bile bir şekilde sahne boyunca bunu hissetmek hoştu. Ve sonra, biliyorsunuz çekim durdu ve ayağa kalkıp yürümeye başladı yani sahne bitmişti. Orada öylece uzanıp ‘bitmiş olması ne kadar da üzücü’ diye düşündüğümü hatırlıyorum. Çünkü gerçekten güzeldi.”

Dakota Johnson – Grinin Elli Tonu

Grinin Elli Tonu filminin Anastasia’sı Dakota Johnson bildiğimiz üzere film endüstrisinin gelmiş geçmiş en erotik sahnelerinde rol alıyor. Peki bu konuda o ne düşünüyor dersiniz.

“Kırmızı odadaki sahneler kesinlikle filmdeki en savunmasız sahnelerdi. Ama set oldukça kapalıydı – annem böyle özel sahnelerde biraz mahremiyet istememin hakkım olduğunu söylemişti, yani Jamie, yönetmen (Sam Taylor-Johnson) ve ben, bu küçük dünyada yalnız gibiydik.

Natalie Dormer – Game of Thrones

Güzeller güzeli Natalie ise Margaery karakterini canlandırırken yaşadığı tecrübeleri böyle aktarıyor:

“Seks sahneleri ile ilgili rahat hissettiğini söyleyen herkes uyduruyor. Sahnenin koreografisi aslında seksilikten çok uzak ve yavan. Her şey kamera açılarıyla ilgili fakat yine de sahneyi tekrar ve tekrar çekmek zorunda kalabiliyorsunuz. Tamamen zamanlama ve teknikle ilgili.”

Rosamund Pike – Kayıp Kız (Gone Girl)

2014 yılında yayınlandığında bütün dünyada olay yaratan Kayıp Kız filminden Rosamund Pike’ın açıklaması:

“Oldukça uygunsuz olduğunu hissettiğiniz zaman işte bu; eşin olmayan bir adamla yalnızsın ve bu adamın da bir kocası var, adam iç çamaşırlarıyla ve sen de iç çamaşırlarınlasın.”

Cameron Diaz – Sex Tape

Sex Tape filminden Jason Sage ve Cameron Diaz’ın söyledikleri:
“Bu durum ikimiz için de garip değildi çünkü ikimiz de sahneyi olabildiğince komik olmaya çalışarak çektik ve takım arkadaşı gibi hissediyorduk. Cameron’ın dediği gibi, soyunma odası oynaşması havasındaydı.”

Lena Dunham – Girls

Lena Dunham kendisini, yazdığı seks sahnelerinin dışında bırakmamış:
“Orada çıplak bir beden tarafından ezilir bir şekilde uzanırken bu sahneyi çekmeyi hemen bırakmak istediğimi, hatta bu hayatı terk etmek istediğimi ve bunu bana kimim yaptırdığını düşünüyordum. Ve sonra fark ettim ki kendi patronum bendim. Bu filmi de ben yazmıştım ve ben yönetiyordum. Bunu kendime yapan bendim.”

Jason Statham – Tetikçi 2 (Crank: High Voltage)

Jason Statham ile bir sevişme sahnesi çekmek için her şeyi yapabilecek bir sürü kız tanıyoruz fakat işler Amy Smart için pek de beklediği gibi gitmemiş:

“Jason ile yarış hipodromunun ortasında uzanıyorduk ve hayranlar her saniyesini keyifle izliyordu. Eminim ki insanlar gizlice telefon kameralarını kullanmışlardır. Yani o gün hipodromda yaptıklarımızın küçük videoları insanların evinde olabilir. Ayrıca yerde uzanırken pisliğin içinde neler olabileceğini ve ne tür hastalıklara yakalanabileceğimi düşünmemeye çalışmak da ayrı bir dertti.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL