DİZİ

Sefirin Kızı dizisiyle ilgili yeni gelişme var!

Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu’nun başrollerini paylaştığı, Star TV’nin sevilen dizisi ‘Sefirin Kızı’, tekrar bölümü ile 1 Temmuz Çarşamba günü Star’da yayınlanacak. Dizinin sezon finali geçtiğimiz hafta Pazartesi günü..

Sefirin Kızı dizisiyle ilgili yeni gelişme var!

Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu’nun başrollerini paylaştığı, Star TV’nin sevilen dizisi ‘Sefirin Kızı’, tekrar bölümü ile 1 Temmuz Çarşamba günü Star’da yayınlanacak. Dizinin sezon finali geçtiğimiz hafta Pazartesi günü izleyicilerle buluşmuştu. Star TV, sezon finaline gelen olumlu dönüşler ve iyi reyting alması üzerine bir kez daha yayınlama kararı alarak şaşırttı.
Yapımına NGM ve O3 Medya’nın birlikte imza attığı “Sefirin Kızı”nda; Engin Akyürek yörenin sözü geçen varlıklı adamı Sancar Efeoğlu’nu, Neslihan Atagül Doğulu da sefirin kızı Nare’yi canlandırıyor.

Uraz Kaygılaroğlu, Doğukan Polat, Hivda Zizan Alp, Özlem Çakar Yalçınkaya, Erhan Alpay, Erdal Küçükkömürcü, Gonca Cilasun, Tülin Yazkan, Esra Kızıldoğan, Cemre Öktem’in de oyuncu kadrosunda yer aldığı dizinin çekimleri Ege’de yapılıyor. Yönetmenliğini Emre Kabakuşak’ın yaptığı dizinin senaryosunu A. Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem kaleme alıyor.

Konusu; Ne yalan ne destan olabilen Nare ile Sancar, şimdi çocukları için endişeden kahrolan bir anne ile babadırlar. Kaza yapan ve ciddi bir beyin travması geçiren Kavruk bulunur, ama Melek ortada yoktur. Nare ile Sancar bütün kavgalarını bir kenara bırakıp kızlarını bulmaya çalışırlar. Melek kaybolunca velayet davası ertelenmiştir. Önce kızlarını bulup sonra onun için savaşa gireceklerdir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL