DİZİ

Sefirin Kızı dizisi sezon finali yapıyor!

Star TV’nin milyonları ekran başına kilitleyen, yapımına NGM ve O3 Medya’nın birlikte imza attığı dizisi ‘Sefirin Kızı’’, 22 Haziran Pazartesi akşamı yayınlanacak 17. Bölümü ile sezon finali yapıyor. Heyecan ve..

Sefirin Kızı dizisi sezon finali yapıyor!

Star TV’nin milyonları ekran başına kilitleyen, yapımına NGM ve O3 Medya’nın birlikte imza attığı dizisi ‘Sefirin Kızı’’, 22 Haziran Pazartesi akşamı yayınlanacak 17. Bölümü ile sezon finali yapıyor.

Heyecan ve gerilimin iyice yükseldiği “Sefirin Kızı” nefesleri kesecek bir bölüm ile sezon arası verecek. Melek ve Kavruk’u kim bulacak? Sancar, Menekşe’nin hamileliği ile ilgili gerçeği öğrenecek mi? Kahraman’la iş birliği yapan Akın, istediğini elde edebilecek mi? Nare ve kızı için kendini feda etmeye hazır olan Sancar, sevdiklerini kurtarabilecek mi?

İşte tüm bu sorular ve çok daha fazlası 22 Haziran Pazartesi akşamı yanıt bulacak. “Sefirin Kızı” muhteşem sezon finali için geri sayım başladı.

“Sefirin Kızı”; Nare’yi Neslihan Atagül Doğulu, Engin Akyürek ise yörenin sözü geçen varlıklı adamı Sancar Efeoğlu’nu canlandırdığı dizinin oyuncu kadrosunda; Uraz Kaygılaroğlu (Gediz), Doğukan Polat (Yahya), Hivda Zizan Alp (Elvan), Özlem Çakar Yalçınkaya (Refika), Erhan Alpay (Akın), Erdal Küçükkömürcü (Güven), Gonca Cilasun (Halise), Tülin Yazkan (Menekşe), Esra Kızıldoğan (Müge), Cemre Öktem (Zehra), Edip Tepeli (Kavruk Ömer), Beren Gençalp (Melek) gibi isimler yer alıyor.

Sefirin Kızı, 22 Haziran Pazartesi saat 20.00’de Star’da.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL