Aktüel

Scarlett Johansson hakkında ilginç bilgiler!

Oyunculuğu ve büyüleyici güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Scarlett Johansson 1984 yılında dünyaya gelmiştir. Bu içeriğimizde Scarlett Johansson hakkında bilinmeyen ilginç bilgileri araştırdık ve derledik. İşte Scarlett Johansson hakkında..

Scarlett Johansson hakkında ilginç bilgiler!

Oyunculuğu ve büyüleyici güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Scarlett Johansson 1984 yılında dünyaya gelmiştir. Bu içeriğimizde Scarlett Johansson hakkında bilinmeyen ilginç bilgileri araştırdık ve derledik. İşte Scarlett Johansson hakkında bilgiler;

  1. Scarlett Johansson’un en çok gitmek istediği ülke Hindistan’dır. Bu ülkede üç ay geçirmek istediğini bir röportajda dile getirmiştir.
  2. Scarlett Johansson’un en sevdiği şarkı “House of Pain Jump Around” adlı şarkıdır. Bu şarkıda kendisini iyi hissetmektedir.
  3. Scarlett Johansson’u en çok mutlu eden şey ailesiyle vakit geçirmektir. Kendisi ailesiyle vakit geçirirken huzurlu hissediyormuş.
  4. Scarlett Johansson, sesinin hafif kalın ve tok olmasının sebebinin sigara yüzünden olmadığını, yıllardır böyle olduğunu söylemiştir.
  5. Scarlett Johansson şarkı söylemeyi çok sevmektedir. Kendisinin “Anywhere I Lay My Head” adında bir şarkısı vardır.
  6. Scarlett Johansson’un “Rose Dorothy Dauriac” adında bir kızı vardır. Kızı 2014 yılında dünyaya gelmiştir.
  7. Scarlett Johansson’un en sevdiği diziler sırasıyla şöyledir; I Love Lucy ve House Hunters International. Scarlett, bu dizileri asla kaçırmaz.
  8. Scarlett Johansson 2008 yılında Deadpool karakterine can veren Ryan Reynolds ile evlenmiştir. Anlaşmazlıklar yaşayan çift 2011 yılında boşanmıştır.
  9. 1984 doğumlu olan Scarlett Johansson ilk olarak 1994 yılında bir filmde rol almıştır. Kendisi aslında bir çocuk oyuncudur.
  10. Scarlett Johansson, ilk parasını küçük yaşlardayken odasında sergileyeceği bir gösteri için ailesine bilet satarak kazanmıştır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL