DİZİ

Saygı’dan sürpriz paylaşım!

Ünlü Oyuncu Nejat İşler, televizyon tarihinin unutulmaz dizileri arasına şimdiden girmiş olan Behzat Ç.’de oynadığı Ercüment Çözer karakterini izleyiciyle buluşturacak Saygı dizisinde oynuyor. BluTV’nin özel yapımı olan dizide, Behzat Ç.’nin..

Saygı’dan sürpriz paylaşım!

Ünlü Oyuncu Nejat İşler, televizyon tarihinin unutulmaz dizileri arasına şimdiden girmiş olan Behzat Ç.’de oynadığı Ercüment Çözer karakterini izleyiciyle buluşturacak Saygı dizisinde oynuyor.

BluTV’nin özel yapımı olan dizide, Behzat Ç.’nin acımasız bir adam olan Ercüment Çözer karakterini başarıyla canlandıran oyuncu, bu kez senaryosu tamamen bu karakter üzerine kurulu dizinin başrolünde.
Geçtiğimiz günlerde tanıtımı da yayınlanan ve BluTV’nin Inter Medya yapımcılığında seyirciye sunacağı ‘Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi’ için iddialı söylemler yapılmakta.Çekimleri kısa bir süre önce başlayan dizide Boran Kuzum, Miray Daner ve Erkan Can da yer almakta.
Dizinin çekimlerinden bir kareyi Nejat İşler instagram hesabından paylaştı.
Yönetmenin monitöründen çekilen fotoğrafta Ercüment Çözer’in imajı da görünüyor.Bu sürpriz paylaşım İşler’in hayranlarını ve diziyi bekleyenleri de heyecanlandırdı.

Ercüment Çözer’in hayatını ve yeni hikayelerini anlatacak dizi, toplumdaki saygı kavramını, kadına, hayvana şiddeti, toplum içinde yaşama kurallarını iddialı anlatım tarzıyla gündeme taşıyacak. Dizinin senaristliğini Ercan Mehmet Erdem, yönetmenliğini ise Ali Taner Baltacı yapıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL