SEYAHAT

Sapanca’da konaklama seçenekleri!

Sapanca güzergâhı; Sapanca Gölü ve Maşukiye başta olmak üzere açık havada ziyaret edilebilecek, doğasıyla keşfedilecek destinasyonları oldukça bol olan bir rota. Siz de bu keşifler için adım atmaya karar verdiyseniz,..

Sapanca’da konaklama seçenekleri!

Sapanca güzergâhı; Sapanca Gölü ve Maşukiye başta olmak üzere açık havada ziyaret edilebilecek, doğasıyla keşfedilecek destinasyonları oldukça bol olan bir rota. Siz de bu keşifler için adım atmaya karar verdiyseniz, Sapanca’da kalınacak otel arayışına girmeniz oldukça doğal.

NG Sapanca

90 bin metrekarelik, geniş sıfatıyla dâhi ifade etmenin az kalacağı bir alana konuşlanan NG Sapanca; yemyeşil bir doğanın tam içinde yer alıyor. Tesiste infrared sauna, kar çeşmesi, fin saunası ve hamam gibi sağlık turizminin birer paydaşı olan alanların yanı sıra kadın, erkek ve karma olmak üzere üç ayrı havuz, çocuk sanat atölyesi, çamaşırhane, çocuk kabul edilen hamam gibi bir otelden beklenebilecek pek çok alan bulunuyor.

Sapanca View Otel

Sakin ve sessiz bir tesiste, yeşil ağaçlar arasında ve dışarıda göz alabildiğine Sapanca Gölü manzarasıyla kafa dinleyebileceği birkaç güne ihtiyacı olanlar için Sapanca View Otel bölgenin neredeyse alternatifsiz bir tesisi konumunda.

Sahra Kütük Evleri

Doğa ile gerçek anlamda iç içe bir tatil yapmayı planlayanlar için dağ evi konseptiyle tasarlanmış, geniş arkadaş gruplarına da yetecek kadar oda ve alana sahip olan Sahra Kütük Evleri’nde her odada olmazsa olmaz şömineler ve doğada ATV ile safari imkânı konaklayanları bekleyen ayrıcalıklardan sadece bazıları.

Elite World Sapanca

500 odası ve beş kattan oluşan geniş bir tesis olmasının yanı sıra Elite World Sapanca, bir iş seyahatini doğanın tam ortasında gerçekleştirmenize olanak tanıyor. Sapanca Gölü ile ormanların bir araya geldiği bir noktada mevzilenmiş olan tesiste yüzme havuzu, aquapark, tenis sahası ve bisiklet alanları da bulunmakta.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL