DİZİ

Saklı tüm bölümleriyle BluTV’de!

Dünyada izlenme rekorları kıran “The Affair” dizisinden uyarlanan “Saklı” bugün saat 12.00’de ilk sezonun tüm bölümleriyle BluTV’de yerini alacak. İki evli insanın yasak aşkını karakterlerin farklı bakış açıları üzerinden ele..

Saklı tüm bölümleriyle BluTV’de!

Dünyada izlenme rekorları kıran “The Affair” dizisinden uyarlanan “Saklı” bugün saat 12.00’de ilk sezonun tüm bölümleriyle BluTV’de yerini alacak.

İki evli insanın yasak aşkını karakterlerin farklı bakış açıları üzerinden ele alan dizinin başrollerinde Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar yer alıyor. MAY Productions imzalı “Saklı” sıradan bir ihanet hikayesinin ötesine geçerek çarpıcı bir ilişki hikayesi sunuyor.

Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar’a Zuhal Olcay, Nur Sürer, Yekta Kopan, Erdal Küçükkömürcü, Janset gibi değerli oyuncuların eşlik edeceği dizinin yönetmen ve senarist koltuğunda Deniz Akçayotururken, ikinci yönetmenliği Can Teker, görüntü yönetmenliğini Ahmet Bayer, yapımını ise MAY Productions üstleniyor.

Sena Şener’den “Saklı”ya özel jenerik müziği

Merakla beklenen “Saklı”nın jenerik müziği ise sevilen sanatçı Sena Şener tarafından diziye özel hazırlandı. Hafta sonu yayınlanan ve duyguları açığa çıkaran güçlü sahnelerden oluşan jenerik videosu, Sena Şener’in etkileyici yorumuyla birleşerek büyük ilgi gördü.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL