Aktüel

Rol gereği kardeş olup gerçek hayatta ilişki yaşayan çiftler!

Film ve dizilerde kardeş rolü yapmalarına rağmen gerçekte ilişki yaşayan ünlüler. Neredeyse her dizi ve filmde, başrol veya yan karakter içinde kardeş olan kişiler vardır. Bu kardeşler rol gereği birbirlerine..

Rol gereği kardeş olup gerçek hayatta ilişki yaşayan çiftler!

Film ve dizilerde kardeş rolü yapmalarına rağmen gerçekte ilişki yaşayan ünlüler.

Neredeyse her dizi ve filmde, başrol veya yan karakter içinde kardeş olan kişiler vardır. Bu kardeşler rol gereği birbirlerine düşman bile olabilirler, ancak perde arkası çok daha farklı. Perde arkasında bu kardeş karakterleri canlandıran oyuncuların birbirlerine karşı çok daha tutkulu duygular beslemeleri mümkün. Elbette bu kardeş karakterlerin yer aldığı dizi ve filmlerin hayranları için bu durum oldukça üzücü ve tuhaf. Ne diyebiliriz ki, hayat işte! Sizlere rol gereği kardeş olup da gerçek hayatta ilişki yaşayan ünlüleri göstermek istedik. İşte dizi ve rol gereği kardeş olan çiftler.

Blake Lively ve Penn Badgley

Blake Lively ve Penn Badgley ikilisi, Gossip Girl adlı dizide rol aldılar. Bu dizide Serena ve Dan karakterlerini canlandırdılar. Hatta ikili, dizide üvey kardeşti. Fakat bu durum, karakterlerin ilişkilerinin ilerlemesini engelleyemedi. Blake Lively ve Penn Badgley, 2007 yılından 2010’a kadar çıkıyorlardı. Aşkları Gossip Girl’ün çekildiği yıllarda başlayıp bitse de, her ikisi de sette işleri çok profesyonel tutmayı başardıkları için dizi boyunca herhangi bir sorun çıkmadı.

Emily VanCamp ve Chris Pratt

Emily VanCamp ve Chris Pratt, Everwood dizisinde kardeş olan Bright ve Amy Abbott adlı karakterleri canlandırdılar. Ünlü çift, 2004 yılında romantik bir ilişkiye başladı. Bazı izleyiciler dizide kardeş olan bu oyuncuların gerçekte ilişki yaşamasını tuhaf bulsalar da, Emily VanCamp ve Chris Pratt ikilisi bunu hiç dert etmedi. Dizi ve rol gereği kardeş olan çiftler listemizde kendine yer bulan ünlü çiftin ilişkileri ise 3 yıl sonra sona erdi.

Ashley Greene ve Kellan Lutz

Alacakaranlık filminde başlayan ilişki hangisi diye sorsak, muhtemelen Kristen Stewart ve Robert Pattinson cevabını verirdiniz. Evet bu kısmen doğru olurdu, ancak film dışında ilişki yaşayan tek çift onlar değildi. Yani neredeyse ilişki. Onların dışında filmde kardeş olan Alice ve Emmett Cullen karakterlerine hayat veren Ashley Greene ve Kellan Lutz ikilisi, set dışında çok iyi arkadaş oldular.Hiçbir zaman çift olmadılar, ancak birbirlerinin en iyi arkadaşı olmayı başardılar. Hatta Kellan, Ashley’ye bir apartman dairesinde birlikte yaşamayı bile önerdi.

Shannen Doherty ve Jason Priestley

Rol gereği kardeş olan çiftler denildiğinde akla hemen Shannen Doherty ve Jason Priestley ikilisi geliyor. 90’lı yıllarda dünyanın dört bir yanındaki gençler için ikonik hale gelen ve çok beğenilen dizi, aynı zamanda bazı gerçek hayat aşklarını da canlandırdı. Shannen Doherty ve Jason Priestley, Güney Kaliforniya’da bir grup gencin hayatını anlatan Beverly Hills, 90210 adlı dizide rol aldı. Bu oyuncular kamera dışında kısa bir romantik ilişki yaşayan ikizler Brenda ve Brandon Walsh’u canlandırdılar. Ancak Shannen Doherty, davranışları ve ekibin geri kalanıyla yaşadığı sorunlar nedeniyle diziden çıkarıldığında işler kötü sonuçlandı. Priestley, otobiyografisi Jason Priestley: A Memoir’da onu “bir diva ve şımarık bir çocuk” olarak tanımlamaktan çekinmedi.

Jamie Campbell Bower ve Lily Collins

Dizi ve filmlerde kardeş olan çiftler listemizde Jamie Campbell Bower ve Lily Collins ikilisi de yer alıyor. Lily Collins, Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri filminde Clary karakterine hayat verirken, Jamie Campbell Bower ise Jace’i canlandırıyordu. Ancak bu ikili filmde kardeşti. Yine de aşkları ekranın ötesine geçmeyi başardı ve 2013’te gerçek hayatta çıkmaya başladılar. Bir süre sonra ayrıldılar ve 2015’te yeniden bir araya geldiler. Fakat 2018’de yeniden ayrıldılar.

Carrie Fisher ve Mark Hamill

Dizi ve filmlerde kardeş olan çiftler listemize sevilen film Yıldız Savaşları’nda rol alan bir çift ile devam ediyoruz. Yıldız Savaşları’nı izleyen veya izlemeyen herkes Luke ve Leila adlı karakterleri bilmektedir. Farklı gezegenlerde büyüyen ve Galaktik İmparatorluğun hükümdarlığını sona erdirmek için bir araya gelen ikiz kardeşler. sinema tarihinin en ünlü destanlarından biridir. Ancak Mark Hamill, ilk filmin çekimleri sırasında Carrie Fisher ile yakınlaştıklarını, hatta flörtöz bir ilişki içerisinde olduklarını itiraf etti.

Michael C.Hall ve Jennifer Carpenter

Dexter dizisinde Morgan kardeşleri tanıdık. Bu iki üvey kardeş, Miami Polis Departmanı’nda en zor vakaları çözmekten sorumlu memurlardı. Ancak dizide birbirine bağlanmaktan çok uzak olan baş kahramanlar Michael C.Hall ve Jennifer Carpenter, gerçek hayatta bir ilişki yaşadı. Bir süre sevgili olarak kaldıktan sonra 31 Aralık 2008’de evlendiler, ancak ne yazık ki 2 yıl sonra ayrıldılar.

Ian Somerhalder ve Maggie Grace

Lost’ta bir uçak kazası oldu ve uçak Güney Pasifik’te bir adaya düştü. Bu kazadan bir grup insan sağ kurtuldu. Kurtulanlar arasında üvey kardeş olan Boone Carlyle (Ian Somerhalder) ve Shannon Rutherford (Maggie Grace) da vardı. Elbette dizi setinde uzun bir süre vakit geçirdikten sonra 2006 yılında sevgili oldular. Ertesi yıl ayrılmalarına rağmen arkadaş olarak kalmayı başardılar.

Selena Gomez ve David Henrie

Dizi ve filmlerde kardeş olan çiftler listemizin sonunda Selena Gomez ve David Henrie ikilisi yer alıyor. Waverly Büyücüleri, New York’ta bir restoran sahibi olan Russos ailesinin maceralarını anlatıyor. Fakat bu aile büyü yapabilmektedir. Alex (Selena Gomez), Justin (David Henrie) ve Max’in (Jake T. Austin) babası Jerry, onlara sihirli güçlerini nasıl kullanacaklarını öğretmekten sorumludur. Ancak eğitimleri tamamlandıktan sonra sadece bir tanesi güçlerini koruyabilecektir. Dizi, ailedeki tek büyücü olmak için birbirleriyle rekabet eden aile üyelerini gösteriyor. Alex ve Justin arasındaki gerilim dizi boyunca hissediliyor. Fakat bu ikili, gerçek hayatta çok iyi arkadaşlardı. Hatta hiç doğrulanmamış olmasına rağmen bir zamanlar romantik bir ilişki içerisinde oldukları söyleniyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL