DİZİ

Rıza baba Arka Sokaklar’dan ayrıldı mı?

Kanal D ekranlarında 14 sezondur yayınlanan Arka Sokaklar dizisi aldığı kararla şoke etti. Herkes evlerine kapanırken Arka Sokaklar bu kararla olay oldu. Kanal D’nin ve Türk televizyonlarının en uzun soluklu..

Rıza baba Arka Sokaklar’dan ayrıldı mı?

Kanal D ekranlarında 14 sezondur yayınlanan Arka Sokaklar dizisi aldığı kararla şoke etti. Herkes evlerine kapanırken Arka Sokaklar bu kararla olay oldu.

Kanal D’nin ve Türk televizyonlarının en uzun soluklu olan dizisi Arka Sokaklar koronavirüs arasını bitirdi.

Dizi setleri koronavirüs nedeniyle bir bir kapanırken Arka Sokaklar yeni bölüm çekimlerine başlıyor fakat dizinin başrolü Rıza Baba yani Zafer Ergin dizide olmayacak.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında 65 yaş üstünün sokağa çıkma yasağı olduğu için yeni bölümlerde Zafer Ergin olmayacak. Usta oyuncu Ergin 77 yaşında. Dizinin yönetmeni Orhan Oğuz da 72 yaşında olduğu için yine sette yer alamayacak.

Cuma akşamları yayınlanan dizi son stok bölümü ile ekrana geldi. Fakat dizinin yeni bölümleri için set ekibi ve oyuncuların yeniden bir araya geldiği açıklandı.

Arka Sokaklar dizisinin bu kararı sosyal medyayı ikiye böldü. Birçok kullanıcı onlarca kişinin yan yana çalışmak zorunda kaldığı dizi setlerinde çekimlerin bu kadar erken başlamasından şikayetçi oldu. Ve diziye şikayet yağdırdı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL