Aktüel

Renee Gracie, pilotluğa geri döndü!

sporculuk kariyerini noktalayıp cinsel içerikli fotoğraf ve videoların satıldığı bir siteye içerik üretmeye başlamıştı. 25 yaşındaki Gracie, kararını değiştirdi ve V8 Motorsport kategorisinde kendi takımını kurarak pilotluğa geri döndü. Supercar..

Renee Gracie, pilotluğa geri döndü!

sporculuk kariyerini noktalayıp cinsel içerikli fotoğraf ve videoların satıldığı bir siteye içerik üretmeye başlamıştı. 25 yaşındaki Gracie, kararını değiştirdi ve V8 Motorsport kategorisinde kendi takımını kurarak pilotluğa geri döndü. Supercar pilotluğundan ayrılıp cinsel içerikli fotoğraf ve videoların satıldığı bir siteye içerik üretmeye başlayan Renee Gracie, eski mesleğine geri döndü. 25 yaşındaki pilot, aynı zamanda V8 Motorsport kategorisinde kendi takımını kurduğunu açıkladı.


Ürettiği fotoğraflı ve videolu içeriklerinden üç ayda 64 bin Avustralya dolarının üstünde bir gelir sağlayan Gracie, bu sermayeyi yeniden spora yatırım yapmak için kullanmak istediğini dile getirdi. The Daily Telegraph’a konuşan Avustralyalı pilot, “Şu an yarışlara geri dönmek için finansal güvenliğim var. An itibarıyla arabayla kaza yapma endişesi olmadan yarışmaya mali gücüm de el veriyor. Bunu yapabilirim ve bunu yapmak için gücüm yetiyor. Bütçe endişesi olmadan yarışabilirim. Sponsorluklara da bel bağlamayacağım” dedi.


Porsche takımıyla Carrera Cup’ta yarışarak pilot koltuğuna yeniden oturmayı planlayan Gracie, bu hamlesini hayatında yaptığı en iyi iş olarak niteledi ve “Bu tüm hayatım boyunca yaptığım en iyi şeydi” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL