SİNEMA

Rahatsız edici 7 film sahnesi!

Midsommar (2019) Yılın en aydınlık korku filmi Midsommar’da Christian ile köyün kızlarından biri olan Maja’nın seks sahnesi gelmiş geçmiş en dehşet verici sahnelerden biri olabilir. Kasabanın yaşlı kadınlarının dahil olduğu..

Rahatsız edici 7 film sahnesi!
 1. Midsommar (2019)
  Yılın en aydınlık korku filmi Midsommar’da Christian ile köyün kızlarından biri olan Maja’nın seks sahnesi gelmiş geçmiş en dehşet verici sahnelerden biri olabilir. Kasabanın yaşlı kadınlarının dahil olduğu sahneyi görmesek daha mutlu bir yaşam sürebilirdik.
 2. Tusk (2014)
  Kevin Smith, gelmiş geçmiş en sinir bozucu korku filmini Tusk ile yapmış olabilir. Bir sahnede Wallace, çatlak bir denizci tarafından kaçırılır ve bir denizayısına dönüştürülür. Tabii bunun için uzuvların kesilmesi gerekmektedir…
 3. BlackKklansman (2018)
  Akademi’den En İyi Uyarlama Senaryo Ödülü kazanan BlackKklansman’da yer alan yalan dedektörü sahnesi, oldukça rahatsız ediciydi. Yahudi bir dedektifin aşırı sağ politik görüşe sahip birinin düşüncelerini tespit etmesi, gerçekleri yansıttığı kadar, gerçeklerin bu kadar kötü olmasına vurgulamasıyla şaşırtmıştı.
 4. Raw (2016)
  Raw’ın hemen hemen her sahnesi rahatsız ediciydi. İnsan etinin tadını merak etmiyorduk. Ama zorla tatmış kadar olduk. Ancak özellikle ağda sahnesi keşke izlemeseydik dedirtti. Ağdanın pek de iyi etki yaratmaması ve sonunda parçalar halinde parmaklar ve deri görmek pek hoş değildi.
 5. Under The Skin (2013)
  Under The Skin’de bir uzaylının, dünyada kurbanlarını seçip yemesine tanıklık ediyorduk. Sabrımızın taştığı sahne ise sahil sahnesi olmuştu. Uzaylı, bir çifti boğulmaktan kurtarmaya çalışan ama başaramayan bir adamı izliyordu. Çiftin boğulmasını izlemesi ve dolayısıyla bizim de izlemek zorunda kalmamız rahatsız ediciydi.
 6. 127 Hours
  James Franco’nun yıldızı olduğu 127 Hours, gerçek olaylara dayanan bir film. Sahnelerin gerçekten yaşandığı fikri eklenince, iki kat daha fazla rahatsız edici bir hal alıyor. Utah’ı
 7. Blue Valentine (2010)
  Blue Valentine’da evlilikleri rezil hale gelmiş olan bir çiftin gerçekleştirdiği yıldönümü kutlama seksi, gerçekten korkunçtu. Kendilerini uzaylı istilasında gibi bir otele kapatmışlar ve romantizm konusunda son derece başarısız olmuşlardı. Cindy, kocasının onunla seks yapmasına izin verirken duygusuzlukta çığır açmıştı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL