SİNEMA

Rachel Weisz, Elizabeth Taylor’a Hayat Verecek!

Rachel Weisz, Oscar ödüllü senarist Simon Beaufoy’un kaleme aldığı A Special Relationship’te Hollywood’un ikonik isimlerinden Elizabeth Taylor’a hayat verecek. Cleopatra, Cat on a Hot Tin Roof, Who’s Afraid of Virginia..

Rachel Weisz, Elizabeth Taylor’a Hayat Verecek!

Rachel Weisz, Oscar ödüllü senarist Simon Beaufoy’un kaleme aldığı A Special Relationship’te Hollywood’un ikonik isimlerinden Elizabeth Taylor’a hayat verecek.


Cleopatra, Cat on a Hot Tin Roof, Who’s Afraid of Virginia Woolf? gibi filmlerdeki unutulmaz performanslarıyla akıllara kazınan, Hollywood’un ikonik isimlerinden Elizabeth Taylor‘ın hayatı bir kez daha beyazperdeye taşınıyor. Daha önce Helena Bonham-Carter, Lindsay Lohan, Sherilyn Fenn gibi isimlerin hayat verdiği Taylor’ı bu kez geçtiğimiz yıl The Favourite ile adından övgüyle söz ettiren Oscar ödüllü oyuncu Rachel Weisz canlandıracak.


Beaufoy, 1980’lerde yaşanan AIDS krizine karşı sesini yükselten ilk Hollywood yıldızlarından biri olan Elizabeth Taylor’ın aktivist yönüne ışık tutmak için Taylor’a yakın isimlerle yapılan röportajların ses kayıtlarından faydalandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL