SİNEMA

Puhu TV’de izleyebileceğiniz yabancı filmler!

Online film ve dizi izleme platformu Puhu TV bünyesinde 100’e yakın yabancı film barındırmakta olup kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde bu filmleri sunmaktadır. İşte Puhu TV’de izleyebileceğiniz en iyi yabancı filmler…..

Puhu TV’de izleyebileceğiniz yabancı filmler!

Online film ve dizi izleme platformu Puhu TV bünyesinde 100’e yakın yabancı film barındırmakta olup kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde bu filmleri sunmaktadır. İşte Puhu TV’de izleyebileceğiniz en iyi yabancı filmler…

Uss Indianapolis (2016) – IMDb: 5.2

Başarılı yönetmen Mario Van Peebles’in ikinci dünya savaşını anlatan filmde USS Indianapolis adlı Amerikan zırhlı gemisinde yaşanan felaketi izliyoruz. Başrolünde Nicolas Cage’nin rol aldığı filmde Kaptan McVay liderliğindeki savaş gemisinin Japon Komutan Hashimoto’nun denizaltısından çıkan torpido ile batırılması konu edinilmiştir. Adeta bir can pazarının ortaya çıktığı efsanevi filmi Puhu TV üzerinden ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Pompeii (2014) – IMDb: 5.5

Game of Thrones dizisiyle sinemaseverlerin hayran olduğu genç aktör Kit Harington’un başrolündeyer aldığı filmde İtalya’da bulunan Vezüv yanardağının patlamasıyla yok olan Pompeii şehrini ve yaşanılanları izliyoruz. Bir köle olarak geldiği Pompeii şehrinde prenses Flavia ile aşk yaşayan Milo patlama sırasında şehirde kalan sevgilisi ve en yakın arkadaşını kurtarmaya çalışır. Death Race ve Resident Evil gibi başarılı filmlere imza atan ünlü yönetmen Paul W.S Anderson, Pompeii filminin yönetmenliğini de yapmıştır.

Saw V (2008) – IMDb: 5.8

Korku dolu ve mide bulandırıcı sahneleriyle dünyanın en kanlı filmlerinden biri olan Saw serisi tüm filmleriyle birlikte Puhu TV üzerinden yayınlanmaktadır. Filmde bir oda içerisine hapsolmuş ve farklı işkence cihazları sayesinde ölümle burun buruna gelen birkaç insanın yaşam mücadelesini izliyoruz. Acımasızlığın ve dehşet verici ölümlerin yaşandığı filmin yönetmenliğini David Hackl yapmıştır.

A Tale of Love and Darkness (2015) – IMDb: 6.0

İsrail’li yazar Amos Oz’un gerçek hayat hikayesinden uyarlanan ve sinemaya aktarılan filmin yönetmenlik koltuğunda ve başrolünde ünlü aktör Natalie Portman’ı görüyoruz. Hayatı boyunca trajedi dolu günler geçiren Amos Oz tüm sorunlara rağmen iyi bir yazar ve politikacı olmayı başarır. Biyografi türündeki A TAle of Love and Darkness filmini Puhu TV üzerinden izleyebilirsiniz.

The Childhood of a Leader (2015) – IMDb: 6.1

Başrolünde Robert Pattinson, Berenice Bejo ve Liam Cunningham’ın yer aldığı efsanevi filmde hayali bir faşist liderin çocukluk zamanları anlatılıyor. 1918 yıllarında Fransa’da yaşayan Amerikalı bir ailenin çocuğu olan kahramanımız diplomat babasının Versay Antlaşmasındaki rolünü ve politikayı bir hayli dikkatlice takip ediyor. Yavaş yavaş kendisine bir siyasi görüş ve inanaç benimseyen küçük çocuk sert düşüncelerinin yanı sıra korkunç bir ego sahibi oluyor. En İyi Film ve En iyi yönetmen dallarında birçok ödüle sahip olan The Childhood of a Leader filmini Puhu TV’den izleyebilirsiniz.

Hacker (2016) – IMDb: 6.2

Maddi sıkıntılar çeken ailesini rahatlatmak ve kendisi için para kazanmak amacıyla internet korsanlığı yapan Alex hayatını suç işleyen ve kimlik hırsızlığı yapan bir korsan olarak sürdürmektedir. İnternetin karanlık yüzü DarkWeb’te tanıştığı Kira adlı kızla bir takım faaliyetlere girişen genç ikili FBI tarafından soruşturulan Anonymous isimli Hacker grubunun ilgisini çekerler. Her sahnesini heyecanla izleyeceğiniz gerilim ve suç konulu Hacker filmini Puhu TV üzerinden ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Blitz (2011) – IMDb: 6.2

Yapımcılığı Lionsgate UK tarafından yapılan Blitz filminin başrolünde aksiyon filmlerinin olmazsa olmaz oyuncusu Jason Statham rol almıştır. Filmde başarılı bir dedektif olan Tom Brant’ın (Jason Statham) şehre korku salan Blitz adlı bir seri katilin peşine düşmesi anlatılmaktadır.

Daybreakers (2009) – IMDb: 6.4

Başarılı yönetmenler Michael Spierig ve Peter Spierig’in önderliğinde çekilen bilim kurgu türündeki Daybreakerss filmi bir salgın sonucunda insanlığın birer birer vampire dönüşümünü konu edinmiştir. Filmin oyuncu kadrosunda yer alan Ethan Hawke, Williem Defoe ve Sam Neill’in hayat verdiği karakterler ise dünyayı bu vampir istilasından kurtarmanın yollarını aramaktadırlar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL