Aktüel

Pornhub premium, ücretsiz oldu!

Pornhub, ücretli hizmeti olan “Pornhub Premium”u ücretsiz olarak sunma kararı aldı. 1 milyardan fazla insanın evlerinde kalmak zorunda olduğunu vurgulayan Pornhub yetkilileri, insanlara keyifli vakit geçirtebilmek için böyle bir karar..

Pornhub premium, ücretsiz oldu!

Pornhub, ücretli hizmeti olan “Pornhub Premium”u ücretsiz olarak sunma kararı aldı. 1 milyardan fazla insanın evlerinde kalmak zorunda olduğunu vurgulayan Pornhub yetkilileri, insanlara keyifli vakit geçirtebilmek için böyle bir karar aldığını açıkladı.

Koronavirüs salgınının her geçen gün biraz daha fazla yayıldığı şu günlerde insanlar, evlerinden çıkmıyorlar. Çünkü koronavirüsün bulaşıcılığı çok yüksek ve genç yaştaki insanlar, bu virüsü kolay atlatıyor olsalar da yaşlı insanlar bu virüsten çok fazla etkileniyorlar. Hal böyle olunca da insanların mümkün olduğunca evlerinde kalmaları ve sosyal mesafeyi korumaları gerekiyor.

İnsanların evlerinde kalmak zorunda olmaları, internet ve televizyon kullanımı artırdı. Hatta bu bağlamda bazı ücretli televizyon şirketleri tüm kanalların kilitlerini kaldırdığını, bazı internet siteleri ise ücretli servislerini ücretsiz hale getirdiğini duyurdu. Şimdiyse yetişkin içerik sektörünün en önemli isimlerinden bir tanesi olan Pornhub, ücretli bir servis olan Pornhub Premium’u geçici olarak tüm dünyada ücretsiz hale getirdiğini açıkladı. Kullanıcılar, nisan ayı boyunca ücretsiz olarak Pornhub Premium’a giriş yapabilecekler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL