DİZİ

Payitaht Abdülhamid dizisi için yolun sonu gözüktü!

Cuma akşamlarının sevilen dizilerinden Payitaht Abdülhamid TRT1’de büyük bir izleyici kitlesini etkilemeye devam ediyor. Bülent İnal’ın müthiş oyunculuğu, aksiyonun hiç bitmemesi,son aylarda senaryonun hızlanması ve izleyicilerin memnuniyeti de bu tabloya..

Payitaht Abdülhamid dizisi için yolun sonu gözüktü!

Cuma akşamlarının sevilen dizilerinden Payitaht Abdülhamid TRT1’de büyük bir izleyici kitlesini etkilemeye devam ediyor. Bülent İnal’ın müthiş oyunculuğu, aksiyonun hiç bitmemesi,son aylarda senaryonun hızlanması ve izleyicilerin memnuniyeti de bu tabloya eklenir ise 4.sezonundaki Payitaht Abdülhamid’in durumunun iyi olduğu söylenebilir.

Dizinin güçlü oyuncu kadrosunda Özlem Conker, Bahadır Yenişehirlioğlu, Hakan Boyav, Gürkan Uygun, Cem Uçan, Cem Özer gibi isimler de bulunuyor. Koronavirüs krizine stok bölümlerle yakalanan Payitaht Abdülhamid dizisinin her hafta ekrana yeni bölümüyle gelmeye devam etmesi takipçileri için büyük bir şanstı.

Ancak bu durumun da bir sonu var. İşte stokların bitme durum da artık baş gösterdi. Payithat Abdülhamid dizisinin 10 Nisan Cuma akşamı yayınlanacak olan 116.bölüm fragmanı paylaşılmıştı.Yani dizinin stok bölümleri hala ilerlemesine imkan sağlıyor. Ancak 24 Mart Salı günü Milliyet Cadde’deki köşesinde Payitaht Abdülhamid’in durumundan bahseden Sina Koloğlu, yazısında 3 stok bölümün olduğunu belirtmişti.

3 bölümlük stok o gün var idi ise, artık bunların 2’si geride kaldı. 10 Nisan Cuma akşamı yayınlanacak olan 116.bölümden sonra yapım ara vermek durumunda kalacak gibi duruyor. Elde başka stok bölüm var ise, bu da izleyiciler açısından sürpriz olur ama stokların da bir sonunun olduğunu unutmamak gerekiyor.

TRT dizilerinde kurumsal olarak çekimlerin durdurulduğu biliniyor. Yeniden sete çıkılması koronavirüs salgınının hızla yayıldığı bu ortamda pek de mümkün görünmüyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL