SİNEMA

Paul Walker Filmleri!

Efsane Paul Walker, Hollywood filmleri bağımlıları için önemli bir isimdir. Yine de birçok kişi Paul Walker’ı Hızlı ve Öfkeli serisinden tanıyor. Ama Paul Walker az bilinen çok filmde de oynadı…

Paul Walker Filmleri!

Efsane Paul Walker, Hollywood filmleri bağımlıları için önemli bir isimdir. Yine de birçok kişi Paul Walker’ı Hızlı ve Öfkeli serisinden tanıyor. Ama Paul Walker az bilinen çok filmde de oynadı.

İşte o filmler:

She’s All That (1999) IMDb: 5.9


She’s All That, Robert Iscove tarafından yönetilen ve ilk olarak 1999 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde yayımlanan bir filmdir. Filmin bir sürü komedi unsuru bulunmaktadır ve şüphesiz izlemesi çok eğlencelidir.


Eight Below (2006) IMDb: 7.3


Eight Below, Kanada’da 17 Şubat 2006 tarihinde yayınlanan bir Amerikan macera ve drama filmidir. Film Frank Marshal tarafından yönetilmiştir. Paul Walker ve arkadaşı Co bu filmde herkes tarafından çok beğeni toplamıştır.


Into The Blue (2005) IMDb: 5.8


Into The Blue, Paul Walker, Josh Brolin ve Scott Cann’ın yer aldığı 2005 Amerikan romantik aksiyon ve gerilim filmidir. Film John Stockwell tarafından yönetilmiştir. Paul Walker sadece bir aksiyon filmi oyuncusu olmadığını, romantik ve dram filmelerinde de harikalar yaratabileceğini bu filmle gösterdi.

Brick Mansions (2014) IMDb: 5.7


Brick Mansions, Paul Walker, David Belle ve RZA’nın rol aldığı 2014 yapımı bir suç gerilim filmidir. Fransız ve Kanadalı oyuncuların yer aldığı bu film Ingilizce çekilmiştir. Film 23 Nisan’da yayınlandı ve Camille Delamarre tarafından yönetildi. Bu filmden öğrenebileceğiniz birçok şey var.


Fast Five (2011) IMDb: 7.3


Fast Five, 15 Nisan 2011’de yayınlanan ve Justin Lin tarafından yönetilen 2011 Amerikan aksiyon filmidir. Chris Morgan tarafından yazılmış film günümüzde izlendiğinde bile hala aksiyon filmleri arasında farkını çok net ortaya koymayı başarıyor.


Fast & Furious 6 (2013) IMDb: 7.1


Fast & Furious 6, Justin Lin tarafından yönetilen ve Chris Morgan tarafından yazılan bir 2013 filmidir. Filmin bütçesi 160 milyon dolar olarak hesaplandı ve gerçekten de o dönem halkın kalbini kazandı.


Furious 7 (2005) IMDb: 7.2


Furious 7, 2015 yılında piyasaya çıktı ve Chris Morgan tarafından yazıldı ve James Wan tarafından yönetildi. Bu film hakkında en üzücü detay Paul Walker’ın son filmi olmasıdır. Paul Walker’ın tüm güzel eserlerini unutamayacağız. Ruhu huzur içinde yatsın.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL