Aktüel

Özge Özberk’ten genç sinemacılara önemli tavsiye!

Özge Özberk, yeni sezon için Bir Annenin Günahı isimli dizide başrolde yer alıyor. Koronavirüs pandemisi öncesinde 2 hafta çalışan dizinin setinde çalışmalar durdurulmuştu. Bir Annenin Günahı dizisinin önümüzdeki sezon izleyici..

Özge Özberk’ten genç sinemacılara önemli tavsiye!

Özge Özberk, yeni sezon için Bir Annenin Günahı isimli dizide başrolde yer alıyor. Koronavirüs pandemisi öncesinde 2 hafta çalışan dizinin setinde çalışmalar durdurulmuştu. Bir Annenin Günahı dizisinin önümüzdeki sezon izleyici ile buluşması bekleniyor.

Özge Özberk, youtube’da katıldığı Senaryo Sohbetleri programında hayranlarından gelen bazı soruları yanıtladı.Oyuncu, bir izleyicinin genç sinemacılara neler tavsiye ettiği sorusu için şöyle konuştu:

“Özgün olun, cesur olun. Şey çok önemli ‘Ben yapacağım’ egolarına girmemek lazım. Yardım istemek kadar güzel bir şey yok. Sormak, bilgi edinmek. Çünkü bir kapı diğerini açar. Yardım istemekten hiçbir zaman çekinmeyin ve her zaman açık olun. Bir projeniz varsa ona bağlanın ama körü körüne de bağlanmayın. Sahip olduğunuz o şeyi de paylaşın bir yandan.”

Genç sinemacılara kendisinin de destek vermekten çekinmeyeceğini anlatan Özge Özberk,özgün bir hikaye ortaya koymanın önemine işaret etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL