DİZİ

Özcan Deniz’den yeni dizi!

Ünlü oyuncu Cansel Elçin, Nazan Şoray ile birlikte, Behzat Gerçeker’in TV100’de yayınlanan programına konuk oldu. Programda yeni projeleri ile ilgili bilgi veren oyuncu, Özcan Deniz’in kendi evinde çekmekte olduğu dizi..

Özcan Deniz’den yeni dizi!

Ünlü oyuncu Cansel Elçin, Nazan Şoray ile birlikte, Behzat Gerçeker’in TV100’de yayınlanan programına konuk oldu. Programda yeni projeleri ile ilgili bilgi veren oyuncu, Özcan Deniz’in kendi evinde çekmekte olduğu dizi projesine destek verdiğini anlattı.

Oyuncu, proje hakkında şöyle konuştu: “Pandemi döneminde evde kalmıştık. Özcan Deniz’in kendi hikayesi vardı. Evinde çektiği, Senkron diye bir dizi. Paralel dünyayı anlatan. Çok da güzel bir iş. Ben orada olmak istedim. Zeynep Tuğçe (Bayat) sevgilim ile beraber, bir rol vardı işin içinde. Ben orada çok güzel bir karakteri oynuyorum, profesörü oynuyorum. Kuantumla ilgilenen böyle Robin Williams kafasında, tarzında sempatik bir profesör. Gözlüklü, biraz sakar. ”

Özcan Deniz’in dizinin hem yapımcısı hem de yönetmeni olduğunu da hatırlatan Cansel Elçin, projeyi çok güzel çektiğini ve ortaya da çok iyi bir iş çıktığını anlattı.

Cansel Elçin, “O kadar mutluyum ve gurur duyuyorum ki o işten… En yakın zamanda dijitalde izlenebilir. Son bir çekimim kaldı” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL