SİNEMA

Özcan Alper’in Yeni Filminde Sibel Kekilli Yer Alacak!

Özcan Alper’in bugün Instagram hesabında yaptığı paylaşım, bir süredir hazırlık aşamasında olan yeni filminin başrollerinde Berkay Ateş ve Sibel Kekilli’nin yer aldığını gösterdi. Sonbahar, Gelecek Uzun Sürer ve Rüzgarın Hatıraları..

Özcan Alper’in Yeni Filminde Sibel Kekilli Yer Alacak!

Özcan Alper’in bugün Instagram hesabında yaptığı paylaşım, bir süredir hazırlık aşamasında olan yeni filminin başrollerinde Berkay Ateş ve Sibel Kekilli’nin yer aldığını gösterdi.


Sonbahar, Gelecek Uzun Sürer ve Rüzgarın Hatıraları filmleriyle tanınan yönetmen Özcan Alper, yeni bir uzun metrajlıyla sinemalara dönmeye hazırlanıyor.


Alper’in Karanlık Gece adını taşıyan yeni bir film üzerinde çalıştığı bir süredir biliniyordu. Filmin oyuncu kadrosunda; bu yıl Görülmüştür ile adından söz ettiren Berkay Ateş, Taner Birsel, Pınar Deniz ve Cem Yiğit Üzümoğlu‘nun yer alacağı konuşuluyordu. Alper’in bugün Instagram hesabında yaptığı paylaşım Berkay Ateş’in filmde rol alacağını kesinleştirirken, başrollerde Berkay Ateş’e Sibel Kekilli‘nin de eşlik edeceğini ortaya çıkardı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL