DİZİ

Ozan Güven’in yerine gelen isim belli oldu!

Babil dizisinde Ozan Güven ile yolların ayrılmasının ardından “Egemen” rolünü kimin canlandıracağı merak konusuydu. Dizinin yapımcıları yeni Egemen’i buldu. Adı “Çukur” dizisiyle de anılan Onur Saylak ekibe giren isim oldu…

Ozan Güven’in yerine gelen isim belli oldu!

Babil dizisinde Ozan Güven ile yolların ayrılmasının ardından “Egemen” rolünü kimin canlandıracağı merak konusuydu.

Dizinin yapımcıları yeni Egemen’i buldu. Adı “Çukur” dizisiyle de anılan Onur Saylak ekibe giren isim oldu.

Onur Saylak kimdir?

Onur Saylak, 12 Mayıs 1977 yılında Ankara’da doğmuştur. Tam olarak adı Arif Onur Saylak’tır. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü’nde ve Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümlerinde kısa süre eğitim aldıktan sonra, Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü kazandı ve mezun oldu. Okul dönemi boyunca Ankara Devlet Tiyatroları’nda çeşitli oyunlarda rol alarak, sahneye adım attı.
Pek çok dizi projesinde de yer alan Onur Saylak, Kod Adı dizisiyle geniş bir izleyici kitlesine ulaştı. Ayrıca TED Koleji’nde tiyatro yönetmeni olarak da çalıştı. Sesinin şarkı söylemeye uygun olmasından dolayı üniversite korosunda yer aldı ve müzikal tiyatro ile ilgilendi. Bazı tiyatro oyunları için şarkı sözleri yazdı. TRT 2 televizyonunda Hadi Gidelim (2003) isimli 13 bölümlük bir gençlik programı sundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL