Aktüel

Oyuncu Tuba Ünsal fit görüntüsüyle hayran bıraktı!

Kızı Sare’yle yaz sezonunu Göcek’te tekne kiralayarak açan oyuncu Tuba Ünsal bikinili objektiflere yakalandı. 38 yaşındaki iki çocuk annesi oyuncunun fit görüntüsü dikkat çekti. 1 Haziran’dan itibaren seyahat yasaklarının kalkmasının..

Oyuncu Tuba Ünsal fit görüntüsüyle hayran bıraktı!

Kızı Sare’yle yaz sezonunu Göcek’te tekne kiralayarak açan oyuncu Tuba Ünsal bikinili objektiflere yakalandı. 38 yaşındaki iki çocuk annesi oyuncunun fit görüntüsü dikkat çekti. 1 Haziran’dan itibaren seyahat yasaklarının kalkmasının ardından pek çok ünlü gibi soluğu tatilde alan güzel oyuncu Tuba Ünsal, yaz sezonunu Göcek’te tekne turuyla yaptı.

Posta’nın haberine göre, tatil için Muğla’yı tercih eden güzel oyuncu, kızı Sare’yle kalabalıktan uzaklaşmak için günlüğü 1.500 TL’ye tekne kiralayıp Akdeniz’in maviliklerine açıldı.

Tatilin keyfini çıkaran güzel oyuncu, teknede bol bol güneşlendi.
Bir ara kızı Sare ile kano yapan Ünsal, kameralara renkli görüntüler verdi.
Mavi bikini tercih eden 38 yaşındaki oyuncunun fit görüntüsü dikkat çekti.
Geçtiğimiz günlerde koronavirüsten korunmak adına çocukları ile kendisini evde karantinaya alan Ünsal, nasıl vakit geçirdiklerini anlatmıştı.
Ünsal “47 gündür Sare ve Civan Mert ile evdeyiz. Sıkıldığım anlarda hastaneleri aklıma getiriyorum. Çalışanların ve hastaların durumunu düşünüyorum.”

“Allah ‘Of’ diyeni çarpar. Sarılmadan duramayan bir insan olarak karantina bitince ilk işim; sevdiklerimin boynuna atlamak olacak.” açıklamalarında bulunmuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL