Aktüel

Oyuncu Ester Exposito’nun o paylaşımı 6 milyon beğeni aldı

Elite dizisinin güzel oyuncusu Ester Exposito, omzuna yaptırdığı hilal dövmesiyle 6 milyonun üzerinde beğeni aldı. Ünlü oyuncunun yarı çıplak paylaşımı, milyonlarca beğeninin yanında binlerce yorum aldı. Netflix’te yayınlanan Elite dizisiyle..

Oyuncu Ester Exposito’nun o paylaşımı 6 milyon beğeni aldı

Elite dizisinin güzel oyuncusu Ester Exposito, omzuna yaptırdığı hilal dövmesiyle 6 milyonun üzerinde beğeni aldı. Ünlü oyuncunun yarı çıplak paylaşımı, milyonlarca beğeninin yanında binlerce yorum aldı.
Netflix’te yayınlanan Elite dizisiyle popülerliğini sadece İspanya’da değil tüm dünyada artıran oyuncu Ester Exposito, sosyal medyadan yaptığı son paylaşımda adından yine söz ettirmeyi başardı.

Exposito, yarı çıplak bir şekilde sırtına yaptırdığı dövmeyi Instagram hesabından paylaştı ve bu paylaşım, 6 milyondan fazla beğeni almayı başardı.Takipçileri, Exposito’nun fotoğrafına binlerce yorum yapmayı da ihmal etmedi.


23 milyona yaklaşan takipçi sayısıyla İspanya’da en çok takipçiye sahip kadın olan 20 yaşındaki oyuncu, Cristiano Ronaldo’nun sevgilisi Georgina Rodriguez’i geçerek zirveye yerleşmişti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL