Aktüel

Oyuncu Demi Moore’dan bomba proje!

Hollywood’un yıldız oyuncularından Demi Moore, çok konuşulacak bir projeye hazırlanıyor. Moore, bir podcast programında, hem kadınlara hem de erkeklere yönelik cinsel ilişki tavsiyeleri verecek. Geçtiğimiz yıl çıkardığı kitapla uzunca bir..

Oyuncu Demi Moore’dan bomba proje!

Hollywood’un yıldız oyuncularından Demi Moore, çok konuşulacak bir projeye hazırlanıyor. Moore, bir podcast programında, hem kadınlara hem de erkeklere yönelik cinsel ilişki tavsiyeleri verecek.
Geçtiğimiz yıl çıkardığı kitapla uzunca bir süre gündemde kalan dünyaca ünlü oyuncu Demi Moore, çok konuşulacak bir projeye imza atmaya hazırlanıyor.57 yaşındaki Moore, ABD’li yönetmen Shana Feste’nin erotik podcast programı ‘Dirty Diana’da yer alacak.


Sözcü gazetesinin haberine göre; teklif geldiğinde ilk olarak gergin hissettiğini söyleyen Moore, “Bu benim için rahat olmadığım alanlara açılma şansı verecek. Eğer vücudumuzu tanımaz ve nasıl çalıştığını bilmezsek, otomatik olarak bir kopukluk yaşanıyor” dedi.
Tavsiyelerinin büyük çoğunlukla kadınlara yönelik olacağını belirten Moore, erkek dinleyicilerinin de programa ilgi göstererek kadınların nelerden hoşlandığını fark etmesini umduğunu ifade etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL