DİZİ

Öykü Gürman hangi dizileri izliyor?

Şarkıcı ve oyuncu Öykü Gürman Women’s Style Türkiye dergisine yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Öykü Gürman, Sen Anlat Karadeniz dizisinde Asiye karakterini 3 sezon boyunca başarıyla canlandırdı. Dizide hem oyunculuğu ile..

Öykü Gürman hangi dizileri izliyor?

Şarkıcı ve oyuncu Öykü Gürman Women’s Style Türkiye dergisine yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Öykü Gürman, Sen Anlat Karadeniz dizisinde Asiye karakterini 3 sezon boyunca başarıyla canlandırdı. Dizide hem oyunculuğu ile hem de şarkılarıyla yer alan Öykü Gürman, kendisinden beklenmeyecek derecede çok iyi performans sergiledi.

Osman Sınav, yeni dizisi Gel Dese Aşk’ta yine ünlü isme yer verdi. Dizide Sitare karakterini canlandıran Öykü Gürman hem oyuncu olarak hem de şarkıcı olarak sette boy gösteriyor.

Peki Öykü Gürman hangi dizileri izler? İşte bu sorunun yanıtını merak edenler için oyuncu, dergideki röportajında şu açıklamayı yaptı: Homeland, Starwars, La Casa de Papel, Las Chicas Del Cable, The Affair, Narcos, Javier Bardem’in rol aldığı tüm filmler ve İspanyol sineması.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL