DİZİ

Outer banks dizisi hakkında bilgiler!

Netflix’in yeni dizisi Outer Banks hakkında bilgiler derledik. Netflix’in orijinal yapımı gençlik dizilerinden biri olan Outer Banks ünlü yönetmenler Josh Pate, Jonas Pate ve Shannon Burke imzalıdır. Dizinin oyuncu kadrosunda..

Outer banks dizisi hakkında bilgiler!

Netflix’in yeni dizisi Outer Banks hakkında bilgiler derledik.

Netflix’in orijinal yapımı gençlik dizilerinden biri olan Outer Banks ünlü yönetmenler Josh Pate, Jonas Pate ve Shannon Burke imzalıdır. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Chase Stokes, Madelyn Cline ve Madison Bailey yer almıştır.

Outer Banks dizisinde zenginler ve fakirler arasında bölünmüş bir adada yaşayan genç John B’nin babasının gizemli bir şekilde kaybolmasıyla bağlantısı olduğuna inandığı hazineyi bulmak için 3 arkadaşı ile birlikte atıldığı maceralar anlatılmaktadır.

Ortalama 50 dakikalık 10 bölümden oluşan Outer Banks dizisi her bölümünde aksiyonu, macerayı, aşkı ve arkadaşlığı ekşit etmeden izleyicisine sunuyor.

Dizide John B ve arkadaşlarının Outer Banks isimli adada masa temizleyerek, yatları yıkayarak ve tekne kiralayarak para kazanmaya çalıştıklarını izliyoruz. Yine aynı adada zenginlerin yaşadığı lüks hayata özenen gençlerin amacı hep zengin olmaktır.

Arkadaşları ile birlikte batık bir tekne keşfeden John B bu batıkta buldukları bazı ipuçları ile kaybolan babasının izine ulaşır.

Ancak John B. babasının kaybolmasındaki gizemin milyonlarca liralık altınlar ve paralarla dolu bir hazine olduğunu da öğrenir. Arkadaşları ile birlikte paranın peşine düşen gençler bu süreçte hem keyifli hem macera dolu hem de tehlikeli olaylar yaşarlar.

Dizi hakkında kısa bir bilgilendirmeden sonra Outer Banks’ın tam bir gençlik draması olduğunu söylemek gerekiyor. Oldukça keyifli bir dizi sizleri bekliyor. Dostluklar, aşk ve eğlence bu dizide gençler için her şey var.

Son yıllarda izlerken en çok keyif aldığım gençlik dizilerinden biri olan Outer Banks’da oyunculuk ve senaryo gayet başarılı. Netflix’in bir süredir yayınladığı zaman geçirmeklik keyif vermeyen dizilerinden kesinlikle değil.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL