DİZİ

Osman Bey ve Balgay anlaştı!

ATV’nin sevilen dizisi Kuruluş Osman 17. son bölümüyle ekrana geldi. Burak Özçivit’in başrolde oynadığı Kuruluş Osman’ın son bölümünde, Osman, Batur’un katilini öğrendi. Finalde ise Balgay ile karşı karşıya gelen Osman..

Osman Bey ve Balgay anlaştı!

ATV’nin sevilen dizisi Kuruluş Osman 17. son bölümüyle ekrana geldi. Burak Özçivit’in başrolde oynadığı Kuruluş Osman’ın son bölümünde, Osman, Batur’un katilini öğrendi.

Finalde ise Balgay ile karşı karşıya gelen Osman Bey, Balgay’ın Dündar ve Alişar ile ilgili gerçekleri açıklamasıyla yeni bir karar aldı. Osman Bey ve Balgay, Alişar ve Dündar’a karşı ittifak yapma kararı aldı. Osman Bey’in ‘İttifakımız hayırlı olsun’ sözü dikkat çekti.

Kuruluş Osman son bölüm finalinde Balgay ve Osman Bey karşı karşıya geldi. Balgay’ın “Dündar Bey hala yaşıyor. Benim Konya’da da Siirt’de de casuslarım var. Önce Gündüz’ü sonra Bamsı’yı öldürecekler en sonunda da seni. İstersen obana git ama gittiğinde Gündüz’ün, Bamsi ve Samsa’nın öldüğünü göreceksin. Babanın postunda Dündar’ı göreceksin emrinde bir Moğol ordusuyla. Ya da ikimiz de hakkımız olanı alıp yolumuza devam edeceğiz. Ya benimle ol Dündar’a ve Alişar’a karşı savaş, ya da obana git öl. Tercih senin Osman” sözleri dikkat çekti.

Osman Bey ise bu sözler karşısında Balgay’a “İttifakımız hayırlı olsun. Anlaştık Balgay seninleyim” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL