SEYAHAT

Orhaniye kamp yerleri!

Muğla ili, Marmaris ilçesine bağlı şirin bir yerleşim yeri olan Orhaniye, eşsiz doğasıyla, muhteşem plajları ve doğa harikası koylarıyla görenleri kendine hayran bırakıyor. Marmaris’in 35 km güneybatısında yer alan Orhaniye,..

Orhaniye kamp yerleri!

Muğla ili, Marmaris ilçesine bağlı şirin bir yerleşim yeri olan Orhaniye, eşsiz doğasıyla, muhteşem plajları ve doğa harikası koylarıyla görenleri kendine hayran bırakıyor. Marmaris’in 35 km güneybatısında yer alan Orhaniye, Hisarönü Körfezi’nin önemli yat demirleme bölgelerinden biridir. Bu nedenle özellikle tatil sezonunda nüfus yoğunluğu fazladır. Orhaniye’de tipik Akdeniz iklimi hâkimdir. Orhaniye, yılın her döneminde ziyaret için uygun olsa da bölgenin en popüler dönemi Mayıs başı ve Eylül sonunu kapsayan dönemdir. Burası yaz sezonunda deniz, kum, güneş üçlüsünün tadını doyasıya çıkarabileceğiniz en ideal yerlerden biridir.

Sincap Motel Bungalov, Restoran Ve Kamping

Konumu: Sahil Kenarı
Kamp Olanakları: WC, duş, elektrik, Wi-Fi, restoran, bungalov konaklama, odalarda oturma alanı, yatak, masa ve sandalye, klima, TV, banyo, tuvalet, su ısıtıcı, plaj alanında da şezlong, şemsiye ve havlu bulunmaktadır. Ayrıca tesiste 24 saat güvenlik, deniz güvenlik şeridi, cankurtaran ve araç otopark yeri bulunmaktadır.

Orhaniye İncir Bungalov

Konumu: Sahil Kenarı
Kamp Olanakları: WC, duş, elektrik, Wi-Fi, restoran, bungalov konaklama, odalarda oturma alanı, yatak, masa ve sandalye, klima, TV, banyo, tuvalet, su ısıtıcı, plaj alanında da şezlong, şemsiye ve havlu bulunmaktadır. Ayrıca tesiste 24 saat güvenlik, deniz güvenlik şeridi, cankurtaran, kano, uçurtma ve rüzgâr sörfü ve jet ski aktiviteleri ile araç otopark yeri bulunmaktadır.

Azra’s Bungalow Houses

Konumu: Sahil Kenarı
Kamp Olanakları: WC, duş, elektrik, Wi-Fi, restoran, bungalov konaklama, odalarda oturma alanı, yatak, masa ve sandalye, klima, TV, banyo, tuvalet, su ısıtıcı, balkon, plaj alanında da şezlong, şemsiye ve havlu bulunmaktadır. Ayrıca tesiste 24 saat güvenlik ve araç otopark yeri bulunmaktadır.
Kamp Ücreti: Konaklama ücretleri sezonluk ve resmi tatillerde değişiklik göstermektedir. Güncel konaklama ücretleri için lütfen işletme ile iletişime geçiniz.

Olive Tree Bungalows

Konumu: Sahil Kenarı
Kamp Olanakları: Konaklama ücretleri sezonluk ve resmi tatillerde değişiklik göstermektedir. Güncel konaklama ücretleri için lütfen işletme ile iletişime geçiniz.
Kamp Ücreti: WC, duş, elektrik, Wi-Fi, restoran, bar-kafe, tüm odalarda oturma alanı, yatak, klima, WC, duşa kabin, balkon, mini buzdolabı, TV, plajda ise şezlong ve şemsiye bulunmaktadır. Tesiste ayrıca 24 saat güvenlik ve otopark alanı bulunmaktadır.

Mavi Yengeç Bungalov

Konumu: Sahil Kenarı
Kamp Olanakları: WC, duş, elektrik, Wi-Fi, restoran, tüm odalarda oturma alanı, yatak, klima, WC, duşa kabin, balkon, mini buzdolabı, TV, su ısıtıcı, plajda ise şezlong ve şemsiye bulunmaktadır. Tesiste ayrıca 24 saat güvenlik ve resepsiyon, organik ürünlerin yetiştirildiği bahçe alanı, ve otopark alanı bulunmaktadır.
Kamp Ücreti: Konaklama ücretleri sezonluk ve resmi tatillerde değişiklik göstermektedir. Güncel konaklama ücretleri için lütfen işletme ile iletişime geçiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL