SİNEMA VİDEOLAR

“Ölmek İçin Zaman Yok”tan Fragman Geldi!

No Time To Die, bir Bond serisine daha son verecek. Sinema tarihinin en uzun ömürlü karakterlerinden biri olan James Bond’un Daniel Craig’li versiyonu, No Time To Die ile sona eriyor…

“Ölmek İçin Zaman Yok”tan Fragman Geldi!

No Time To Die, bir Bond serisine daha son verecek.
Sinema tarihinin en uzun ömürlü karakterlerinden biri olan James Bond’un Daniel Craig’li versiyonu, No Time To Die ile sona eriyor. Türkçe adı ile “Ölmek İçin Zaman Yok”tan yeni bir fragman paylaşıldı. Film, coronavirüs engellerini aşarak vizyona girmeyi hedefliyor. Fragmana bakılırsa bizleri epik bir son bekliyor. Ayrıca Rami Malek’in kötü karakterine yakından bir göz atma imkanı tanıyor. Safin’in milyonlarca insanı öldürmenin peşinde olduğunu öğreniyoruz.

Cary Joji Fukunaga’nın yönetmen koltuğuna oturduğu No Time To Die’ın konusu şöyle olacak: Aktif hizmetten ayrılan Bond, yeni hayatına uyum sağlamaya çalışır. Jamaika’da sakin yaşamının keyfini çıkarmaya çalışan Bond’un huzuru, CIA’den eski dostu Felix Leiter’ın kendisinden yardım istemesi ile yarıda kalır. Bond’dan kaçırılan bir bilim adamının kurtarılmasına yardım edilmesi beklenir. Sandığından da tehlikeli olan bu işi kabul eden Bond, yeni teknolojilerle silahlanmış, kötü bir adamın peşine düşer.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL