DİZİ

Öğretmen ve Yasak Elma’nın çekimleri zaman başlayacak?

Fox TV’nin sevilen dizileri Yasak Elma, Öğretmen ve Baraj’ın akıbetleri belli oldu. Koronavirüs salgını nedeniyle yeni bölüm çekimleri durdurulan üç dizinin Ramazan Bayramı sonrasında sete çıkması planlanıyordu. Ancak Fox TV..

Öğretmen ve Yasak Elma’nın çekimleri zaman başlayacak?

Fox TV’nin sevilen dizileri Yasak Elma, Öğretmen ve Baraj’ın akıbetleri belli oldu. Koronavirüs salgını nedeniyle yeni bölüm çekimleri durdurulan üç dizinin Ramazan Bayramı sonrasında sete çıkması planlanıyordu. Ancak Fox TV bu diziler için flaş bir karar aldı.

FOX’un Medyapım imzalı Yasak Elma, Öğretmen ve Baraj dizilerinin bayram sonrası sete çıkması planlanıyordu. Oyuncular ve teknik ekip de hazırlık yapmaya başlamıştı.

Koronavirüs nedeniyle setlerine ara verilen üç Fox TV dizisiyle ilgili gündeme yeni bir gelişme geldi. Yasak Elma, Öğretmen ve Baraj dizilerinin koronavirüs salgınıyla ilgili risk sürdüğü için sezonu kapatma kararı aldığı öğrenidi. Baraj dizisinin ise 24 Temmuz’da sete çıkacağı iddia edildi.
Diğer diziler de yaz sonunda çekimlerine başlayacak. Yasak Elma, Öğretmen ve Baraj dizilerinin yapımcısı Medyapım’ın patronu Fatih Aksoy “Bu sezon bizim için bitti artık” sözleriyle durumu özetledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL