DİZİ

O diziler Ukrayna’da yayınlanacak

Elimi Bırakma ve Benim Adım Melek dizileri Ukrayna’da da yayınlanacak. MISTCO’nun dağıtımını üstlendiği iki diziyi Inter UA kanalı yayınlayacak. TRT 1’de ekrana gelen iki dizinin de yapımını Us Yapım üstlendi. Kore dizisi..

O diziler Ukrayna’da yayınlanacak

Elimi Bırakma ve Benim Adım Melek dizileri Ukrayna’da da yayınlanacak.

MISTCO’nun dağıtımını üstlendiği iki diziyi Inter UA kanalı yayınlayacak. TRT 1’de ekrana gelen iki dizinin de yapımını Us Yapım üstlendi. Kore dizisi Shining Inheritance’in uyarlaması olan Elimi Bırakma, 59. bölümüyle geçtiğimiz yılın sonlarında yayın hayatını tamamladı. Nehir Erdoğan’ın başrolünde yer aldığı Benim Adım Melek ise çarşamba günleri ekrana gelmeye devam ediyor.

MISTCO’nun genel müdürü Ayşegül Tüzün anlaşmanın ardından “Inter UA’yle olan ilk anlaşmamızdan dolayı mutluyuz. Benim Adım Melek, büyük rekabete rağmen Türkiye’de iyi iş çıkarıyor ve uluslarası satış beklentimiz yüksek. Elimi Bırakma ise halen en talep gören içeriklerimizden birisi ve şimdiye kadar 30’dan fazla ülkeye satıldı,” yorumunda bulundu.

Üs Stüdyo kurucu ve yöneticisi Süreyya Önal ise “Önceliğimiz izleyiciyi hikayenin kendilerininkine benzer bir ailede de olduğuna inandırmak. Türk insanları genelde ailelerine oldukça bağlıdır. Dizilerde de Türk aile değerlerini kullandık. Ama bunu yaparken aşkın, merhametin ve vicdanın evrenselliğinden ayrılmamaya önem verdik. Böylece dizilerimizle dünyanın genelinden izleyicilere ulaştık,” dedi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL