SİNEMA

Nicolas Cage, Kendisini Canlandıracak!

Nicolas Cage, The Unbearable Weight of Massive Talent’ta kendisini canlandıracak. Film, Cage’in bir yandan Quentin Tarantino’nun yeni filminde rol almaya çalışırken bir yandan da bir kaçırılma olayında CIA’e yardım etmesini..

Nicolas Cage, Kendisini Canlandıracak!

Nicolas Cage, The Unbearable Weight of Massive Talent’ta kendisini canlandıracak. Film, Cage’in bir yandan Quentin Tarantino’nun yeni filminde rol almaya çalışırken bir yandan da bir kaçırılma olayında CIA’e yardım etmesini anlatacak.


Kariyerinin ilk yıllarında Raising Arizona, Wild at Heart, Birdy gibi dikkat çekici filmlerde rol alan, hatta 1996 yapımı Leaving Las Vegas ile En İyi Erkek Oyuncu Oscarı’nı kazanan Nicolas Cage, uzun bir süre Hollywood’da başarılı bir aktör olarak varlık gösterdi ve Adaptation., Face/Off, The Rock gibi akıllarda yer eden filmlerde rol aldı. Ancak son yıllarda adeta kendisinin bir karikatürüne dönüşen Cage, abartılı performanslarla anılan, her yıl birbirinden kötü filmlerde izleyici karşısına çıkan bir oyuncuya dönüştü. Bu dönüşümünü hayretler içinde izlediğimiz Cage, son yıllarda sinemaseverlerin aklında yarattığı personaya farklı bir boyut kazandıracak bir projede yer almaya hazırlanıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL