DİZİ VİDEOLAR

Netflix’ten erotik telefon hatları ile ilgili yeni bir dizi geliyor

Hollanda yapımı dizi, Fred Saueressig’in 2016 yılında yayınlanan 06-Cowboys adlı biyografik kitabından esinlenilerek hazırlanacak. Senaryoyu Pieter Bart Korthuis (Fighter’s Heart) kaleme alırken Fiction Valley, dizinin yapımını üstlendi. Dirty Lines, 2021’de..

Netflix’ten erotik telefon hatları ile ilgili yeni bir dizi geliyor

Hollanda yapımı dizi, Fred Saueressig’in 2016 yılında yayınlanan 06-Cowboys adlı biyografik kitabından esinlenilerek hazırlanacak. Senaryoyu Pieter Bart Korthuis (Fighter’s Heart) kaleme alırken Fiction Valley, dizinin yapımını üstlendi. Dirty Lines, 2021’de ekranda olacak.

80’li yıllardan geçen dizinin merkezinde Avrupa’nın ilk telefon seks hattını kurmaya çalışan ve büyük bir endüstrinin ilk adımını atan genç iş adamı Frank Stigter yer alıyor. Hollanda ulusal telefon şirketi özel tarifeli numaraları başlatması ile Frank, kardeşlerinin ve bazı şaibeli yatırımcıların yardımıyla Avrupa’nın ilk telefon seks şirketini kurar. Doğaçlama başlayan bu deneme hızla milyon dolarlık bir girişime dönüşür. Anonim cinsellik fırsatı sunan erotik telefon hatları hem tüketicilerin ahlakını hem de onu yaratan insanları değiştirir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL