DİZİ VİDEOLAR

Netflix’in Dönem Dizisi Kulüp’ten Fragman var!

Kulüp fragmanı yayınlandı. Netflix Türkiye’nin 1950’li yılların eski İstanbul’unda geçen yeni drama dizisi yakında izleyicilerle buluşacak. Kulüp fragmanı paylaşıldı. Netflix Türkiye’nin yeni dizisi ufukta gözüktü. Oyuncu kadrosunda Metin Akdülger, Gökçe..

Netflix’in Dönem Dizisi Kulüp’ten Fragman var!

Kulüp fragmanı yayınlandı. Netflix Türkiye’nin 1950’li yılların eski İstanbul’unda geçen yeni drama dizisi yakında izleyicilerle buluşacak. Kulüp fragmanı paylaşıldı. Netflix Türkiye’nin yeni dizisi ufukta gözüktü. Oyuncu kadrosunda Metin Akdülger, Gökçe Bahadır, Fırat Tanış, Barış Arduç ve Salih Bademci gibi isimlerin yer aldığı yapım gelecek ay izleyici ile buluşacak.

Zeynep Günay Tan (İstanbulllu Gelin, Kurtlar Vadisi: Pusu, Kayıp) ve Seren Yüce (Çoğunluk, Rüzgârda Salınan Nilüfer, Masum) ikilisi tarafından yaratılan dizinin yapımcı koltuğunda Saner Ayar ve Ayşe Durmaz oturuyor. Tan ve Yüce, aynı zamanda dizinin bazı bölümlerinde yönetmen olarak da karşımıza çıkacak. İlhamını gerçek bir olaydan alan ve izleyiciyi 1950’li yıllara götüren Kulüp dizisinin senaryosu ise Gönül İşleri’nin yazarı Necati Şahin tarafından kaleme alınıyor. Yapımdan ilk fragman ve çıkış tarihi paylaşıldı.

Kulüp dizisi 5 Kasım 2021 tarihi itibarıyla birinci kısmıyla Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. Platform, Türkiye imzasını taşıyan yeni film ve diziler üretmeye devam edecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL