Aktüel

Netflix Türkiye Mart Ayı Programı!

Netflix Türkiye’nin mart ayı programında Hakan: Muhafız, Ozark, Élite gibi dizilerin yeni sezonlarından Studio Ghibli filmlerine kadar dikkat çekici birçok yapım bulunuyor. Netflix’in Türkiye yapımı ilk orijinal dizisi olan Hakan:..

Netflix Türkiye Mart Ayı Programı!

Netflix Türkiye’nin mart ayı programında Hakan: Muhafız, Ozark, Élite gibi dizilerin yeni sezonlarından Studio Ghibli filmlerine kadar dikkat çekici birçok yapım bulunuyor.

Netflix’in Türkiye yapımı ilk orijinal dizisi olan Hakan: Muhafız‘ın 3. sezonu, 6 Mart’ta Netflix’te yayınlanacak. Jason Bateman, Laura Linney, Julia Garner, Sofia Hublitz, Jason Butler Harner gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı, ilk iki sezonuyla büyük ses getiren Ozark‘ın 3. sezonu, 27 Mart’ta izleyici ile buluşacak.

Octavia Spencer’ın, kurduğu saç bakım şirketi sayesinde milyoner olan ilk siyahi kadın Madame C.J. Walker’ı canlandırdığı Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. Walker, 20 Mart’ta Netlix’te izleyici karşısına çıkacak. Mark Wahlberg Netflix orijinal filmi Spenser Confidential ise 6 Mart‘ta Netflix’te!

Netflix orijinal yapımlarıyla beraber Unorthodox, Bloodride, The Boss Baby: Back in Business, Lost Girls, Ugly Delicious gibi birbirinden farklı konulara sahip yapımlar da mart ayında Netflix Türkiye’de yerini alacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL