DİZİ

Netflix komedi dizisi lovesick hakkında bilgiler!

Bazı dizileri diriltmesi veya transfer etmesiyle sevilen dizi film platformu Netflix, dünyanın en iyi dizilerini bünyesinde toplamaya devam ediyor. İşte Netflix komedi dizisi lovesick hakkında bilgiler 1. İlk bölümü 2014..

Netflix komedi dizisi lovesick hakkında bilgiler!

Bazı dizileri diriltmesi veya transfer etmesiyle sevilen dizi film platformu Netflix, dünyanın en iyi dizilerini bünyesinde toplamaya devam ediyor.

İşte Netflix komedi dizisi lovesick hakkında bilgiler

1. İlk bölümü 2014 yılında Kanal 4’te yayınlanan Lovesick dizisi, 1 Ocak 2018 yılında son bölümünü yayınlayarak yayın hayatına son vermiştir. Netflix’in yayın haklarını satın alması üzerine büyük kitlelere ulaşan bu dizi, son zamanlarda herkesin izlediği diziler arasına girmeyi başarmış durumda!

2. İngiliz kanallardan Channel 4, Ekim 2014’te Scrotal Recall isminde yeni bir komedi dizisi başlatmıştı. Sezonu altı bölüm süren dizi, Nisan 2015’te Amerika’da Netflix bünyesinde de yayına girdi. Sonrasında ise Netflix’in orijinal dizilerinden birisi haline gelen yapımın ismi Lovesick olarak değiştirildi.

3. Yönetmen koltuğunda Elliot Hegarty (The Middle) ve Gordon Anderson (Shameless)’ın oturduğu dizinin yapımcıları ise Tom Edge, Murray Ferguson, Andy Baker ve Ed Macdonald’dır. Bu kadar başarılı ismi doğrusu her dizinin kadrosunda göremiyoruz. Öyle ki ortaya çıkan iş de her diziyle kıyaslanamayacak kadar başarılı!

4. Johnny Flynn’ın (Brotherhood) başrolünü paylaştığı dizide ayrıca Antonia Thomas (Misfits), Daniel Ings (The Cafe), Richard Thomson (Fit), Hannah Britland (Home and Away) ve Joshua McGuire (The Hour) gibi isimler yer almaktadır. Toplamda 3 sezon süren bu dizi sizi güldürmekten yerlere yatıracak!

5. Lovesick dizisinin hikayesinden bahsetmemiz gerekirse; Dylan’a cinsel yolla bulaşan bir hastalık olan “Klamidya” teşhisi konulur. Birlikte olduğu tüm partnerlerini hastalığı konusunda uyarmak zorundadır. En yakın arkadaşları Luke ve Evie’den yardım ister. Her bölümünde Dylan’ın geçmişteki ilişkilerini flashbacklerle izlediğimiz bu diziye bayılacaksınız!

6. Ortalama 25 dakikalık bölümleriyle 3 sezonluk hikayesinde bize çok şey anlatan Lovesick dizisi, Netflix’te izleyebileceğiniz en iyi komedi dizilerinden birisi olacak. Farklı kadınlarla bir erkeğin ne kadar değişebileceğini gözlemleyebildiğimiz Lovesick dizisi eğlencenin yanı sıra verdiği ilişki sırlarıyla da dikkat çekmeyi başarıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL