SİNEMA

Nesrin Cavadzade Aşk Tesadüfleri Sever 2 için şarkı söyledi!

31 Ocak’ta seyirciyle buluşmak için gün sayan “Aşk Tesadüfleri Sever 2”nin iki güzel yıldızı, Nesrin Cavadzade ve Elif Doğan, başarılı oyunculuklarının yanı sıra güzel sesleri ve şarkı söyleme yetenekleriyle şaşırttılar…

Nesrin Cavadzade Aşk Tesadüfleri Sever 2 için şarkı söyledi!

31 Ocak’ta seyirciyle buluşmak için gün sayan “Aşk Tesadüfleri Sever 2”nin iki güzel yıldızı, Nesrin Cavadzade ve Elif Doğan, başarılı oyunculuklarının yanı sıra güzel sesleri ve şarkı söyleme yetenekleriyle şaşırttılar. Cavadzade ve Doğan, filmde yer alan “Bir Rüya Gördüm” adlı 1960’lara ait eski bir şarkıyı hem seslendirdiler hem de klibi için yeniden kamera karşısına geçtiler. Filmden, daha önce paylaşılmamış görüntülerin de yer aldığı klip yayınlanır yayınlanmaz büyük bir ilgiyle karşılandı.

1960’lardan günümüze uzanan kurgusuyla unutulmaz bir aşk hikayesini beyazperdeye taşıyan “Aşk Tesadüfleri Sever 2”, 1960’lara ait “Bir Rüya Gördüm” adlı şarkıyı da tarihin tozlu raflarından indirerek yeniden gündeme getiriyor. Hakkında çok az şey bilinen ve orijinal kaydı çok zor bulunan şarkı, filmin başrol oyuncuları Nesrin Cavadzade ve Elif Doğan’ın sesiyle yeniden hayat buluyor.

Nesrin Cavadzade ve Elif Doğan, “Bir Rüya Gördüm” şarkısına çekilen klip için geçtiğimiz günlerde yeniden kamera karşısına geçtiler. Filmden görüntülerin de yer aldığı klibin yönetmen koltuğuna ise İpek Sorak oturdu. Sözleri Zeren’e, müziği Baha Boduroğlu’na ait “Bir Rüya Gördüm” şarkısının klibi yayınlanırken, iki güzel oyuncu sesleriyle dinleyenleri kendilerine hayran bıraktılar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL