Aktüel

Neslihan Atagül Hakkında Şaşırtıcı Bilgiler!

Sefirin Kızı dizisiyle yeniden izleyici karşısına çıkacak olan Neslihan Atagül kimdir? Bu yazımızda Neslihan Atagül hakkında bilinmeyen ilginç bilgileri bulabilirsiniz. İşte Neslihan Atagül hakkında ilginç bilgiler; Çocukluk yıllarında yerinde duramayan..

Neslihan Atagül Hakkında Şaşırtıcı Bilgiler!

Sefirin Kızı dizisiyle yeniden izleyici karşısına çıkacak olan Neslihan Atagül kimdir? Bu yazımızda Neslihan Atagül hakkında bilinmeyen ilginç bilgileri bulabilirsiniz. İşte Neslihan Atagül hakkında ilginç bilgiler;

Çocukluk yıllarında yerinde duramayan ve sürekli yaramazlık yapan Neslihan Atagül babannesinden öğrendiği argo kelimeleri herkese söyler ve bundan keyif alırmış. Henüz 8 yaşında babasıyla televizyon izlerken oyuncu olmaya karar veren Neslihan Atagül 13 yaşında bir reklam filminde oynamıştır.

Neslihan Atagül’ün boyu 168 cm, kilosu 52, göz rengi yeşil, saç rengi koyu kumral, burcu ise Aslan’dır.Güzellik abidesi Neslihan Atagül ve yakışıklı oyuncu Kadir Doğulu 8 Temmuz 2016 tarihinde evlenmiştir.
Vücudunun fit olmasına önem gösteren Neslihan Atagül sporunu aksatmamaya önem göstermektedir. Genellikle eşiyle birlikte spor yapmaktadır.Bot giymeyi çok sevdiğini söyleyen Neslihan Atagül bazen dayanamayıp yaz aylarında bile bot giymektedir.

Saygısızlığa ve haksızlığa tahammül edemeyen Neslihan Atagül’ün en büyük hayali yetişkin bir aslana sarılmak. Sabahları espresso içmeden ayılamayan Neslihan Atagül gün içerisinde mutlaka Türk kahvesi içmektedir.Lezzetli yemekleriyle Kadir Doğulu’nun kalbinde taht kuran Neslihan Atagül yemek yapmayı ve mutfakta vakit geçirmeyi çok sevmektedir.

Anne olmayı çok isteyen Neslihan Atagül bir röportajda “Herkese inat ben anne olacağım! Çocuk doğurmak istemeyen arkadaşlarımın aksine bunu yapacağım. Belki doğacak çocuk bu ülke için bir şeyler yapacak.” demiştir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL