SEYAHAT

Mutlaka Gidilmesi Gereken Tatil Yerleri!

Datça  Akdeniz ve Ege’yi buluşturan, ülkemizin nadide köşelerinden biridir Datça. Burada sezonun en yoğun olduğu dönemde bile öyle hareketli tatil beldeleri gibi insan seline rastlanmaz. Aksine daha çok kafa dinlemek..

Mutlaka Gidilmesi Gereken Tatil Yerleri!

Datça 

Akdeniz ve Ege’yi buluşturan, ülkemizin nadide köşelerinden biridir Datça. Burada sezonun en yoğun olduğu dönemde bile öyle hareketli tatil beldeleri gibi insan seline rastlanmaz. Aksine daha çok kafa dinlemek isteyenlerin uğrak noktasıdır.

Side

Antalya’nın en popüler tatil duraklarından biri olan Side, hareketli gece hayatı, bitmeyen enerjisi ve günün birinde mutlaka görülmesi gereken antik kenti ile belki de bir tatilden beklediğiniz her şeyi bir arada sunuyor.

Bodrum 

Bodrum’a mutlaka şans verilmeli. Eğer siz de tatile çıkmak için yazın son demlerini bekliyor ya da ilk defa böylesine bir deneyim yaşıyorsanız hiç düşünmeden rotanızı buraya çevirebilirsiniz.

Olimpos 

Doğa ve tatil deyince aklımıza ilk gelen yerlerin başında geliyor Olimpos. Çünkü burası doğal olan ve doğal kalmayı başaran duruşuyla gönüllerde taht kurmayı başarıyor. Eşsiz deniziyle buluşan yemyeşil doğası burayı her daim görülmeye değer kılıyor.

Kaş 

Şehir stresinden uzaklaşmanın en güzel adreslerinden biri olan Kaş, özellikle begonvillerle çevrili taş sokakları, en nefis Akdeniz lezzetlerinin sunulduğu restoranları ve dalış tutkunları için de bir cennet olan muhteşem deniziyle ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim yaşatıyor.

???????????

Ölüdeniz 

Fethiye’ye bağlı bir belde olan Ölüdeniz’in ünü dünya sınırlarını aşıp bugün yalnızca ülkemizden değil dünyanın dört bir yanından misafir ağırlıyor. Özellikle bembeyaz kumsalı ve eşine az rastlanan denizi sayesinde bir hayli sevilen beldenin en belirgin özelliği lagün oluşumlarından biri olmasının etkisi ile durgun bir gölü andıran suya sahip olması.

Adraşan 

Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı bir beldedir Adrasan. Açık deniz ve doğal bir liman olmasının etkisiyle özellikle tekne turlarının en sık uğrak noktalarından biri olan bu belde, denize ve güneşe doymak için ihtiyacınız olan her şeye sahip.

Kızkalesi 

Mersin-Erdemli’de yer alan ve bölge için önemli bir turizm durağı olan Kızkalesi, kıyıya yaklaşık 500-600 metre uzaklıkta bir adanın üzerinde konumlanmaktadır. İşte bu kale aynı zamanda bulunduğu beldeye de adını verir. Günümüzde ise belde deniz tatili için sıklıkla tercih ediliyor.
 

Alanya 

Konaklama açısından da geniş bir yelpazeye sahip olan Alanya gece hayatından tarihi güzelliklerine, plajlarından aktivitelerine kadar ziyaretçilerine keyifli bir seyahatin kapılarını açıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL