SİNEMA

Müstakbel Damat Yakında Sinemalarda!

Ülkemizin sevilen yüzlerinden biri olan başarılı oyuncu ve sunucu İlker Ayrık’ın hem yönetmen koltuğunda oturuduğu hem de başrolünde yer aldığı “Müstakbel Damat”tan yeni görseller paylaşıldı. Müstakbel Damat, Mart ayı içerisinde..

Müstakbel Damat Yakında Sinemalarda!

Ülkemizin sevilen yüzlerinden biri olan başarılı oyuncu ve sunucu İlker Ayrık’ın hem yönetmen koltuğunda oturuduğu hem de başrolünde yer aldığı “Müstakbel Damat”tan yeni görseller paylaşıldı. Müstakbel Damat, Mart ayı içerisinde izleyicilerinin yüzlerini güldürmek üzere sinemalardaki yerini alacak gibi görünür.


Müstakbel Damat’ın konusu ise şöyle: Müstakbel Damat, sevdiği kızı ailesinden istemek için yola koyulan bir damat adayının hikayesini konu ediyor. Sema ile Hasan evlenme planları yapan bir çiftir. Bunu için harekete geçen Hasan, Kıbrıslı bir ailenin kızı olan Sema’yı istemek için İstanbul”dan Kıbrıs’a doğru yola koyulur. Ancak damat adayı Hasan’ın Kıbrıs’a ayak basması, huzur dolu ada hayatının alt üst olmasına neden olur. Bu zamana kadar adada sakin bir yaşam süren aile, telaşlanınca ortalığını birbirine katan bir adam olan Hasan yüzünden birbirinden tuhaf durumlarla karşı karşıya kalır.

Çakallarla Dans serisi, Diktatör Adolf Hitler’in Hayatının Esrarengiz Yönleri, Seksenler, Kedi Özledi, Geniş Aile gibi yapımların yıldız komedyeni İlker Ayrık’ın başrolünde yer aldığı Müstakbel Damat’ta Ayrık’ın karşısında Biz Size Döneriz, Birleşen Gönüller, Yılanların Öcü, Küçük Kadınlar gibi yapımlarda rol alan güzel oyuncu Hande Soral bulunuyor. Yabancı Damat, Elveda Rumeli, Karadağlar, Şehnaz Tango, Züğürt Ağa gibi yapımların tiyatrodan gelen usta oyuncusu Erdal Özyağcılar ise müstakbel damadın istemeye korkacağı kayınpeder olarak karşımıza çıkıyor. Ancak kayınpederin de damat adayından çekmediği dert kalmıyor…

Müstakbel Damat, İlker Ayrık’ın yönetmenlik kariyerindeki ikinci denemesi olarak yerini aldı. Ayrık, daha önce de Yapışık Kardeşler isimli bir filmin yönetmenliğini üstlenmişti. Müstakbel Damat, 13 Mart 2020 tarihinde sinemalardaki yerini alacak!

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL