DİZİ

Muhteşem İki Yeniden Bir Araya Geliyor!

Bryan Cranston ve Aaron Paul’un Twitter hesaplarından aynı görseli aynı anda “yakında” mesajı ile paylaşması, ikiliyi Breaking Bad filminde yeniden birlikte göreceğimiz yönündeki söylentileri doğruladı. Heyecanla beklenen Breaking Bad filmi,..

Muhteşem İki Yeniden Bir Araya Geliyor!

Bryan Cranston ve Aaron Paul’un Twitter hesaplarından aynı görseli aynı anda “yakında” mesajı ile paylaşması, ikiliyi Breaking Bad filminde yeniden birlikte göreceğimiz yönündeki söylentileri doğruladı.


Heyecanla beklenen Breaking Bad filmi, Netflix’te izleyici ile buluşacak.
Tüm zamanların en sevilen dizilerinden Breaking Bad‘in hikâyesini devam ettirecek bir film için hazırlıklara başlandığı geçtiğimiz aylarda ortaya çıkmıştı. Dizinin hayranlarını bir hayli heyecanlandıran filmin ortaya çıkmasından kısa süre sonra paylaşılan bilgiler ise filmin merkezinde Jesse Pinkman’ın olacağını göstermişti.

Aaron Paul‘un yaptığı kafa karıştırıcı açıklamalara rağmen filmin Jesse Pinkman’a odaklanıyor olması Paul’un filmde rol alma ihtimalinin oldukça yüksek olduğunu gösteriyordu. Dizide canlandırdığı Walter White karakteri ile hafızalara kazınan Bryan Cranston‘ın filmde yer alıp almayacağı ise soru işareti olarak kalmaya devam ediyordu. Ancak iki oyuncunun bugün akşam saatlerinde Twitter hesapları üzerinden yaptıkları paylaşımlar bu sorunun büyük ölçüde cevap bulmasını sağladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL