SİNEMA VİDEOLAR

Mucize 2 Aşk – Fragman

Vizyon Tarihi: 06 Aralık 2019 2015 yapımı Mucize’nin devam filmi Mucize 2 Aşk, Doğu’nun bir dağ köyünde yaşayan engelli bir genç olan Aziz ile görücü usulü evlenen Mızgin’in yaşama tutunma..

Mucize 2 Aşk – Fragman

Vizyon Tarihi: 06 Aralık 2019

2015 yapımı Mucize’nin devam filmi Mucize 2 Aşk, Doğu’nun bir dağ köyünde yaşayan engelli bir genç olan Aziz ile görücü usulü evlenen Mızgin’in yaşama tutunma hikâyesini konu ediniyor.

Köylerinde yaşadıkları sorunlardan yorulan Aziz ve Mızgin çifti, Batı’da bir kasabaya yerleşir. Gittikleri kasabada hayat bu ikili için hiçte kolay olmayacaktır. Kötülerin ve önyargılı insanların her yerde var olduğu dünyamızda Aziz ve Mızgin kendi başlarına ayakta kalmayı, hayata tutunmayı, çabalamayı ve çalışmayı öğreneceklerdir. Aziz deliler gibi aşık olduğu karısı Mızgin için, kusurlarından ve engellerinden kurtulmak için büyük bir azimle mücadeleye başlar. Ve Aziz çok sevdiği dünyalar güzeli eşi için Mahir öğretmen ve sinemacı Bahattin yardımı ile mucizeleri birbir gerçekleştirir.

Yönetmen Mahsun Kırmızıgül Oyuncular Mert Turak Fikret Kuşkan Biran Damla Yılmaz Erdal Özyağcılar Şenay Gürler Mahsun Kırmızıgül Sinan Çalışkanoğlu Melis Sezen Levent Sülün Deniz Oral Sera Tokdemir Ali Sürmeli

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL