SİNEMA

Mücadele Çıkmazı’nın çekimleri başladı!

Mücadele Çıkmazı’ndan ilk detaylar geldi. Yıldız oyuncu Çağatay Ulusoy’un yeni filmi için harekete geçildi. Sosyal medya üzerinden yapılan açıklamalara göre, Mücadele Çıkmazı adını alan filmin çekimlerine bugün itibariyle resmi olarak..

Mücadele Çıkmazı’nın çekimleri başladı!

Mücadele Çıkmazı’ndan ilk detaylar geldi.

Yıldız oyuncu Çağatay Ulusoy’un yeni filmi için harekete geçildi. Sosyal medya üzerinden yapılan açıklamalara göre, Mücadele Çıkmazı adını alan filmin çekimlerine bugün itibariyle resmi olarak başlandı. Mücadele Çıkmazı’nın yönetmen koltuğunda ise Can Ulkay oturuyor.

Ayla, Müslüm, Türk İşi Dondurma, Sarıkamış Çocukları gibi yapımların yönetmen koltuğuna oturan Can Ulkay, yeni bir projeye imza atmak üzere çalışmalara başladı. Mücadele Çıkmazı’nın senaryosunu 46 Yok Olan, Behzat Ç., Kara Kutu, Saygı, Vücut gibi yapımların senaryolarını kaleme alan Ercan Mehmet Erdem yazdı. Filmin başrolünü ise Barbaros dizisinden ayrıldığını açıklayan Çağatay Ulusoy üstleniyor. Ulusoy’un yıldızı Adını Feriha Koydum, Hakan: Muhafız, Medcezir, Delibal, İçerde gibi yapımlarla parlamış ve ünü dünyaya yayılmıştı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL