DİZİ VİDEOLAR

Mini dizi Penance hakkında bilgiler!

İngiltere’de yayın yapan Channel 5 kanalında ekrana geldi. Mart ayında yayınlanan sezon 3 bölümden oluşuyor. Gerilime ve psikolojik dramaya odaklanan bir mini dizi. Kadrosunda Nico Mirallegro, Tallulah Greive, Julie Graham,..

Mini dizi Penance hakkında bilgiler!

İngiltere’de yayın yapan Channel 5 kanalında ekrana geldi. Mart ayında yayınlanan sezon 3 bölümden oluşuyor. Gerilime ve psikolojik dramaya odaklanan bir mini dizi. Kadrosunda Nico Mirallegro, Tallulah Greive, Julie Graham, Neil Morrissey, Diona Doherty ve Wanda Ventham gibi isimler bulunuyor.

Evin oğlunu Avustralya’da yaşanan kazada kaybeden bir ailenin hayatı baştan aşağı değişir. Rosalie oğlunun kaybından en çok etkilenen kişi olurken kocası Luke’la olan ilişkisi de zedelenir. Kendini toparlamak için bir yas grubuna katılan Rosalie, burada ailesini kazada kaybetmiş Jed’le tanışır.

Jed’le iyi anlaştığını fark edince ailesiyle tanıştırır, hatta kızı Maddie ve Jed yakınlaşınca daha da aileye girer. Ama Jed’in sürekli etrafta olması aynı zamanda Rosalie’nin de aklını karıştırır. Bir yandan da Jed’in göründüğü gibi birisi olmadığından şüphelenmeye başlar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL